Пам’яті Героїв Крут присвячується

У січні 2018 році виповнюється 100 років трагічного бою захисників незалежності України біля залізничної станції Крути, що на Чернігівщині.

 Готуючись до відзначення ювілею подвигу Героїв Крут, Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка запровадив реалізацію мистецького проекту «Балада про Крути». Художній керівник театру, заслужений артист України Андрій Бакіров зробив сценічну версію драматургічного твору чернігівського літератора Анатолія Покришеня «Балада про Крути». У проекті задіяно понад 120 осіб творчого і технічного складу облмуздрамтеатру, залучені актори інших обласних закладів культури і мистецтва.

За сприяння Міністерства культури України презентація мистецького проекту «Балада про Крути» відбудеться 29 січня 2018 року на сцені Національного академічного драматичного театру імені І.Франка під час урочистого заходу з вшанування пам’яті Героїв Крут, участь в якому візьмуть керівники держави.

 Зважаючи, що на Чернігівщині, де розташований Меморіал пам’яті Героїв Крут, щороку проводяться заходи, присвячені вшануванню пам’яті захисників незалежності України, що загинули у нерівному бою біля залізничної станції Крути, у Чернігівському академічному облмуздрамтеатрі ім. Т.Г.Шевченка 28 січня 2018 року о 17.00 год. відбудеться благодійний показ творчої роботи шевченківців «Балада про Крути», на який будуть запрошені керівництво області, активісти патріотичних громадських і волонтерських організацій, представники місцевих ЗМІ.

Після завершення театралізованого дійства відбудеться відкрите спілкування з авторами та учасниками мистецького проекту.

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація