ПІДТРИМАЙТЕ ВАКЦИНАЦІЮ ПРОТИ COVID-19!

Шановні жителі Чернігівщини! Підтримайте вакцинацію проти COVID-19!
Коронавірусна інфекція, зокрема штам «Дельта», стрімко поширюється Україною. Кількість нових хворих та смертність від COVID-19 зростає.

У вересні 2021 року 95,7% випадків COVID-19 були зареєстровані у невакцинованих осіб, понад 97% госпіталізованих осіб з діагнозом COVID-19 були невакцинованими.
В умовах стрімкого поширення коронавірусної хвороби єдиним способом захиститися від важкої форми хвороби та смерті від неї є вакцинація.

Не чекайте лиха – захистіть себе і рідних вже сьогодні.

Нині кожен житель України, незважаючи на належність до групи професійного або медичного ризику, може захистити себе від COVID-19. Згідно з наказами Міністерства охорони здоров’я України, процедура вакцинації спрощена і кожен охочий без бюрократичної тяганини, попередньої реєстрації, черг та пріоритетності може отримати щеплення. Вакцинація якомога більшої кількості українців – запорука формування колективного імунітету та здійснення загальної мети – припинення поширення коронавірусної хвороби.

В Україні наразі доступні три вакцини – AstraZeneca, Comirnaty/Pfizer та CoronaVac/Sinovac. Усі вакцини, зареєстровані в Україні, – безпечні, ефективні та наявні в достатній кількості.

Лише вакцинація здатна врятувати ваше життя і ефективна від різних штамів коронавірусу. Захистить себе вже сьогодні! Зверніться до найближчого пункту або центру вакцинації.

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація