Подарунок до літніх канікул

Якщо подарунком до зимових канікул від артистів Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка була прем’єра пригодницької вистави для дітей «У пошуках героя», то до початку літніх канікул шевченківці підготували для школярів та дітей молодшого віку прем’єру вистави «Біля ковчега о восьмій», поставлену молодим режисером Вікторією Філончук (художник-сценограф – Ольга Філончук) за п’єсою сучасного німецького драматурга Ульріха Хуба.

В основі сюжету історія про трьох кумедних Пінгвінів, так дивно схожих на звичайних задерикуватих хлопчаків, які постійно сперечаються, сваряться, миряться, але не уявляють свого існування один без одного. Так би тривало і надалі, якби не раптова можливість урятуватися на Ноєвому ковчезі від всесвітнього потопу. Але ж Біла голубка принесла тільки два запрошення на ковчег… Знайти вихід з цієї складної ситуації героям вистави допомагають найкращі душевні якості: почуття дружби, честі, любові до ближнього. Отже подорож на Ноєвому ковчезі стає для них і справжньою пригодою, і своєрідним випробуванням, яке змушує їх замислюватися над сутністю Божих помислів і наслідками власних вчинків. Ця історія спонукає дітлахів переконатися у цінності дружби, заради якої можна ризикувати місцем на рятівному ковчезі чи ділитися останніми крихтами їжі, повірити у безмір Божої любові, що не має ніяких обмежень…

Крім прем’єрного, на червень заплановано ще 8 показів вистави «Біля ковчега о восьмій», яку відвідають школярі, що відпочивають у літніх таборах області. Протягом червня цю виставу зможуть також подивитися багато чернігівських дітей, насамперед з багатодітних родин, інших соціально незахищених та пільгових категорій.

Вітаючи наших юних шанувальників з настанням літніх канікул, щиро бажаємо міцного здоров’я і гарного настрою, цікавого й змістовного відпочинку, нових зустрічей з творчими роботами талановитих чернігівських майстрів театрального мистецтва.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація