ПОЛОЖЕННЯ про Міжрегіональний театральний фестиваль для дітей та молоді «На крилах мрій»

I. Загальні положення
1. Міжрегіональний театральний фестиваль для дітей та молоді «На крилах мрій» (далі – Фестиваль) проводиться з метою виявлення та підтримки творчості дитячих і молодіжних колективів у театрально-видовищній сфері, сприяння подальшому їх розвитку, залучення до активної участі у мистецькому житті країни та формування творчої еліти України.
2. Цілі Фестивалю:
– патріотичне виховання засобами театрального мистецтва молодого покоління українців, освічених, культурних, з громадянською активною позицією;
– виявлення і пропагування кращих дитячих і молодіжних театральних колективів, які не лише створюють цікаві вистави для дітей та молоді, але й порушують актуальні для молоді теми, провокують на дискусії, використовують інтерактивні форми;
– підтримка аматорського дитячого та молодіжного театрального руху в регіоні та Україні;
– представлення для дітей та молоді сучасних сценічних постановок, інтерактивних розважальних програм, перформансів та інших форм театрально-видовищного мистецтва, втілених як професійними театрами, так і аматорськими театральними студіями;
– ознайомлення з новими формами роботи та поширення кращого досвіду роботи дитячих і молодіжних театральних колективів;
– презентація культурно-мистецького і туристичного потенціалу міста Чернігова, а також іміджу Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка як сучасного театрального центру регіону.
3. Засновником і організатором Фестивалю є Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка, загальне керівництво здійснює Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації.
4. Для організації проведення фестивалю створюється Оргкомітет, якому надається право вирішувати всі організаційні і фінансові питання, та Художня рада, яка приймає рішення з творчих питань.
5. Учасники нагороджуються дипломами Фестивалю.
6. Офіційною мовою Фестивалю є українська мова.

ІІ. Порядок і строки проведення
1. Фестиваль відбуватиметься з 27 по 30 квітня 2020 року в м. Чернігів.
2. Заявки для участі у Фестивалі (додаток № 1), приймаються до 29 лютого 2020 року (дата отримання заявки). При надходженні заявки після зазначеного терміну може бути відмовлено в її розгляді.
3. Оприлюднення затвердженої програми Фестивалю та інформування колективів про результати відбору не пізніше 10 березня 2020 року.

ІІІ. Умови участі та відбору учасників
1. Фестиваль проводиться серед професійних театрів і аматорських студентських, дитячих та молодіжних театральних колективів.
2. До участі у Фестивалі допускаються вистави, інтерактивні розважальні, ігрові чи освітні програми, перформанси. Критерії відбору колективів-учасників Фестивалю: художній рівень, актуальність теми, новітність форми, соціальна спрямованість.
3. Відбір учасників на Фестиваль відбувається на конкурсній основі. Рішення щодо участі колективу приймає Художня рада Фестивалю.
4. Колективи-учасники відбираються на підставі поданої заявки, до якої необхідно додати повний відеозапис вистави (бажано, відзнятої однією камерою на загальному плані; тривалість показу 40-90 хв.), 5-6 актуальних кольорових фотографій високої якості в цифровому вигляді, біографія колективу, яка містить інформацію про мистецькі досягнення, технічна карта вистави.
5. Колективи, які вчасно подали заявку, будуть поінформовані про результати відбору та дату виступу.

ІІІ. Фінансові умови
1. Фінансове забезпечення Фестивалю здійснюється за рахунок коштів обласного та державного бюджетів, власних коштів театру, спонсорської, благодійної допомоги та інших джерел надходження, не заборонених чинним законодавством.
Усі надходження акумулюються на розрахунковому рахунку Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка, окрім коштів обласного та державного бюджетів, які надходять на рахунок театру в ГУДКСУ у Чернігівській області.
2. Професійні театри беруть участь у Фестивалі на умовах, зазначених у відповідному двосторонньому Договорі.
3. Аматорські театральні колективи, які беруть участь у Фестивалі, самостійно оплачують усі витрати, пов’язані з участю у Фестивалі.
Оргкомітет може посприяти в організації проживання і харчування учасників.
4. Оргкомітет проводить роботу щодо матеріального забезпечення фестивалю, передбаченого кошторисом витрат:
– друк рекламної продукції (афіші, банери, програмки Фестивалю);
– виготовлення дипломів, буклетів, сувенірної продукції, призів, емблем, папок, наклейок;
– послуги по забезпеченню телевізійним обладнанням з фаховим персоналом;
– послуги по організації проведення презентації фестивалю;
– послуги з надання розважальних програм для учасників Фестивалю;
– роботи по створенню дизайну з повітряних кульок;
– оренда сценічного обладнання;
– витрати на проїзд колективам професійних театрів;
– оплату добових;
– транспортні витрати;
– послуги по проживанню та харчуванню учасників Фестивалю;
– телефонні переговори;
– технічне забезпечення (світильники, лампи і дроселі, прожектори, відеокамера, екран, комп’ютер, монітор, звукопідсилююча та світлова апаратура).
5. Організатори надають право безкоштовно відвідувати фестивальні вистави та заходи спеціальної програми Фестивалю для учасників.

IV. Чому вам буде цікаво на фестивалі, або наш Формат
Міжрегональний театральний фестиваль для дітей та молоді «На крилах мрій» ставить за мету представити театральне мистецтво у форматі «діти – дітям про дітей». Це фестиваль-презентація майбутнього покоління, під час якого діятимуть 3 сценічні майданчики: велика сцена (800 місць), мала сцена (до 150 місць) або камерна сцена у фойє (до 100 місць).
Окрім презентації своєї творчості та знайомства з іншими творчими колективами, учасники Фестивалю зможуть почути професійну думку від членів Художньої ради Фестивалю, до складу якої входять театрознавці, молоді режисери та актори, а також взяти участь у тренінгах, майстер-класах від запрошених гостей та акторів театру.

V. Право власності.
1. Організатор Фестивалю, керуючись чинним законодавством України, всі друковані, аудіо-, відеоматеріали, створені в рамках чи на підставі фестивалю, оголошує власністю Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру
ім. Т.Г.Шевченка.
2. Символіка, найменування, Положення і знак для товарів і послуг Фестивалю є власністю Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка і можуть використовуватись третіми особами в комерційних і рекламних цілях тільки з письмового дозволу власника.

Це Положення набуває чинності з дня його затвердження.

Контакти оргкомітету Фестивалю:
З питань формування програми фестивалю:
Анастасія Кузик
050-8479071
nastykyzuk@gmail.com

З питань побутового райдеру: З питань рекламних матеріалів:
Наталія Коваленко Олександр Майшев
(0462)-774-861 (0462)-675-280
meamp23@gmail.com

Адреса оргкомітету Фестивалю:
просп. Миру, 23, м. Чернігів, 14000.

ПОГОДЖЕНО:
Директор Департаменту культури
і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА
О.В.Левочко

ЗАТВЕРДЖЕНО:
Генеральний директор Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка
С.М.Мойсієнко

ОРИГІНАЛ ПОЛОЖЕННЯ

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація