ПОВЕРНЕННЯ ФІГАРО

Мабуть, не існує такого професійного сценічного колективу, афішу якого б не прикрашало ім’я великого реформатора театру П’єра-Огюстена Бомарше. Упродовж століть його драматургія надихає до творчих пошуків видатних композиторів, відомих режисерів, талановитих акторів. От і Чернігівський облмуздрамтеатр ім. Т.Г.Шевченка запрошує своїх шанувальників на виставу «Безумний день, або Весілля Фігаро», аби відчути нове звучання класичного твору, отримати нові враження.

Хоч дія вистави і переносить нас у часи стародавньої Іспанії, проте має багато паралелей із сьогоденням – кохання і ревнощі, сльози й веселощі, інтриги та запізнілі каяття. Події розгортаються стрімко, утворюючи величезний заплутаний клубок, та винахідливий Фігаро все бачить і розуміє, тому врешті-решт усе облаштовується якнайкраще.
Що стосується вистави, яку шевченківці презентують 18 листопада 2016 року, її можна визначити як прем’єрний показ капітально поновленого спектаклю. За останні роки серйозні зміни відбулись у складі театральної трупи, прийшло багато молодих акторів, підвищилися вимоги до рівня професійної майстерності виконавців. Тож очікуємо у 91-му театральному сезоні зустрітися з новими сценічними образами як Фігаро, так і графської родини та їхніх домочадців, створеними новим акторським ансамблем та постановочною групою на чолі з художнім керівником – головним режисером театру, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим. Над виставою працювали: сценографія та костюми Тетяни Карасьової, балетмейстер Ольга Шпаковська, хормейстер Світлана Філін, художник по освітленню В’ячеслав Василенко, звукове оформлення Дмитра Джеваги. У масових сценах задіяні артисти театру.
Отже, запрошуємо всіх на зустріч з Фігаро. Переконані, вечір, проведений разом з безсмертними героями Бомарше, надовго гарантує Вам гарний настрій і заряд позитивної енергії.

 

Раїса Міненко,Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація