ПОВЕРНЕННЯ ФІГАРО

Мабуть, не існує такого професійного сценічного колективу, афішу якого б не прикрашало ім’я великого реформатора театру П’єра-Огюстена Бомарше. Упродовж століть його драматургія надихає до творчих пошуків видатних композиторів, відомих режисерів, талановитих акторів. От і Чернігівський облмуздрамтеатр ім. Т.Г.Шевченка запрошує своїх шанувальників на виставу «Безумний день, або Весілля Фігаро», аби відчути нове звучання класичного твору, отримати нові враження.

Хоч дія вистави і переносить нас у часи стародавньої Іспанії, проте має багато паралелей із сьогоденням – кохання і ревнощі, сльози й веселощі, інтриги та запізнілі каяття. Події розгортаються стрімко, утворюючи величезний заплутаний клубок, та винахідливий Фігаро все бачить і розуміє, тому врешті-решт усе облаштовується якнайкраще.
Що стосується вистави, яку шевченківці презентують 18 листопада 2016 року, її можна визначити як прем’єрний показ капітально поновленого спектаклю. За останні роки серйозні зміни відбулись у складі театральної трупи, прийшло багато молодих акторів, підвищилися вимоги до рівня професійної майстерності виконавців. Тож очікуємо у 91-му театральному сезоні зустрітися з новими сценічними образами як Фігаро, так і графської родини та їхніх домочадців, створеними новим акторським ансамблем та постановочною групою на чолі з художнім керівником – головним режисером театру, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим. Над виставою працювали: сценографія та костюми Тетяни Карасьової, балетмейстер Ольга Шпаковська, хормейстер Світлана Філін, художник по освітленню В’ячеслав Василенко, звукове оформлення Дмитра Джеваги. У масових сценах задіяні артисти театру.
Отже, запрошуємо всіх на зустріч з Фігаро. Переконані, вечір, проведений разом з безсмертними героями Бомарше, надовго гарантує Вам гарний настрій і заряд позитивної енергії.

 

Раїса Міненко,Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація