Повідомлення керівництва театру щодо концерту народної артистки України Наталії Могилевської

Керівництво Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка приносить щирі вибачення численним чернігівським глядачам, які вчора не змогли потрапити в театр на концерт народної артистки України Наталії Могилевської.

З приводу цього прикрого інциденту повідомляємо, що у зв’язку з неповним продажем квитків на концерт 28 грудня 2017 року адміністратори співачки Н.Могилевської, які забезпечували наповнюваність залу, запросили на вільні місця членів сімей учасників АТО, не врахувавши кількість бажаючих потрапити на концерт народної артистки України Наталії Могилевської. Як результат, значна кількість людей, що відгукнулись на запрошення безкоштовно відвідати концерт, не змогли потрапити до театральної зали через нестачу вільних місць.

Адміністрація Чернігівського театру вважає неприпустимими такі дії організаторів концерту співачки Н.Могилевської та ще раз перепрошує шановну чернігівську публіку за негативний інцидент у театрі, створений гастролюючою організацією напередодні Новорічних свят.

Керівництво Чернігівського обласного академічного українського
музично-
драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація