Прощання з артистом

Із сумом сповіщаємо, що сьогодні колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка проводить в останню путь Віталія Невжимського – артиста балету нашого театру.
Невжимський Віталій Володимирович  народився 15 вересня 1984 року в м. Чернігові в родині робітників. Навчався у Чернігівській середній школі № 20 та одночасно з 1992 по 1999 рік пройшов повний курс з фаху хореографії у школі мистецтв. У 2002 році вступив до Чернігівського державного інституту економіки і управління, де отримав базову вищу освіту за спеціальністю «менеджмент». З 2003 по 2006 працював артистом балету у Військово-музичному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, а з 2006 року – у Чернігівському міському палаці культури. З 2009 року працював артистом балету народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм, а з серпня 2013 року – у Чернігівському облмуздрамтеатрі.
За час роботи в театрі Віталій Невжимський блискуче проявив себе як професійний артист балету, який на високому фаховому рівні виконує хореографічні композиції, як з українського народного танцю, так і сучасної тематики. Його майстерне виконання балетних номерів прикрашало багато вистав театру, в яких були задіяні артисти балетної групи.
Віталій Володимирович був доброю, чемною, уважною до колег людиною, користувався заслуженою повагою акторів, артистів балету і оркестру, художньо-керівного персоналу театру.
Колектив театру висловлює співчуття рідним і близьким у зв’язку з передчасною смертю Віталія Невжимського.
Світла пам’ять про молодого талановитого актора Віталія Невжимського, який так рано пішов з життя, назавжди збережеться в наших серцях.
Колектив театру
Прощання з Невжимським Віталієм Володимировичем відбудеться 04 липня 2016 року об 11.15 год. біля службового входу Чернігівського облмуздрамтеатру
Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація