Прощання з артистом

Із сумом сповіщаємо, що сьогодні колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка проводить в останню путь Віталія Невжимського – артиста балету нашого театру.
Невжимський Віталій Володимирович  народився 15 вересня 1984 року в м. Чернігові в родині робітників. Навчався у Чернігівській середній школі № 20 та одночасно з 1992 по 1999 рік пройшов повний курс з фаху хореографії у школі мистецтв. У 2002 році вступив до Чернігівського державного інституту економіки і управління, де отримав базову вищу освіту за спеціальністю «менеджмент». З 2003 по 2006 працював артистом балету у Військово-музичному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, а з 2006 року – у Чернігівському міському палаці культури. З 2009 року працював артистом балету народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм, а з серпня 2013 року – у Чернігівському облмуздрамтеатрі.
За час роботи в театрі Віталій Невжимський блискуче проявив себе як професійний артист балету, який на високому фаховому рівні виконує хореографічні композиції, як з українського народного танцю, так і сучасної тематики. Його майстерне виконання балетних номерів прикрашало багато вистав театру, в яких були задіяні артисти балетної групи.
Віталій Володимирович був доброю, чемною, уважною до колег людиною, користувався заслуженою повагою акторів, артистів балету і оркестру, художньо-керівного персоналу театру.
Колектив театру висловлює співчуття рідним і близьким у зв’язку з передчасною смертю Віталія Невжимського.
Світла пам’ять про молодого талановитого актора Віталія Невжимського, який так рано пішов з життя, назавжди збережеться в наших серцях.
Колектив театру
Прощання з Невжимським Віталієм Володимировичем відбудеться 04 липня 2016 року об 11.15 год. біля службового входу Чернігівського облмуздрамтеатру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація