Прощання з артистом

Із сумом сповіщаємо, що сьогодні, 11 грудня 2015 року, пішов з життя Петро Дехтяренко – артист, провідний майстер сцени Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка.

Дехтяренко Петро Кузьмович народився 15 березня 1943 року у с.Ясногородка Вишгородського району Київської області.

У Чернігівському облмуздрамтеатрі Петро Кузьмович працював з 1971 року після закінчення театральної студії при Київському театрі оперети. За час роботи в театрі він зіграв велику кількість ролей у різножанрових виставах і зарекомендував себе як талановитий актор. Серед його кращих ролей такі, як Каленик – „Майська ніч”, Зевс – „Енеїда”, Омелько – „Мартин Боруля”, Омелько – „Жіночі пристрасті”, Яким – „Мати – наймичка”, Дончук – „У неділю рано зілля копала”, Жигалов – „Весілля з генералом”, Лука – „Одружуйтесь – і ну вас к бісу!”, Торба – „О”кей, Мойшо!” та багато інших.

Окрім головних ролей у виставах, П.К.Дехтяренко брав активну участь у концертних програмах театру. Він був активно зайнятий у діючому репертуарі театру, постійно працював над удосконаленням своєї творчої майстерності.

Колектив театру висловлює співчуття рідним і близьким у зв’язку з передчасною смертю Петра Кузьмовича.

Світла пам’ять про талановитого актора Петра Дехтяренка залишиться у серцях вдячних шанувальників театрального мистецтва.

Колектив театру

Прощання з Дехтяренком Петром Кузьмовичем відбудеться 14 грудня 2015 року з 10.00 до 10.30 у приміщенні Чернігівського облмуздрамтеатру (центральний вхід, фойє).

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація