Прощання з артистом

Із сумом сповіщаємо, що сьогодні, 11 грудня 2015 року, пішов з життя Петро Дехтяренко – артист, провідний майстер сцени Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка.

Дехтяренко Петро Кузьмович народився 15 березня 1943 року у с.Ясногородка Вишгородського району Київської області.

У Чернігівському облмуздрамтеатрі Петро Кузьмович працював з 1971 року після закінчення театральної студії при Київському театрі оперети. За час роботи в театрі він зіграв велику кількість ролей у різножанрових виставах і зарекомендував себе як талановитий актор. Серед його кращих ролей такі, як Каленик – „Майська ніч”, Зевс – „Енеїда”, Омелько – „Мартин Боруля”, Омелько – „Жіночі пристрасті”, Яким – „Мати – наймичка”, Дончук – „У неділю рано зілля копала”, Жигалов – „Весілля з генералом”, Лука – „Одружуйтесь – і ну вас к бісу!”, Торба – „О”кей, Мойшо!” та багато інших.

Окрім головних ролей у виставах, П.К.Дехтяренко брав активну участь у концертних програмах театру. Він був активно зайнятий у діючому репертуарі театру, постійно працював над удосконаленням своєї творчої майстерності.

Колектив театру висловлює співчуття рідним і близьким у зв’язку з передчасною смертю Петра Кузьмовича.

Світла пам’ять про талановитого актора Петра Дехтяренка залишиться у серцях вдячних шанувальників театрального мистецтва.

Колектив театру

Прощання з Дехтяренком Петром Кузьмовичем відбудеться 14 грудня 2015 року з 10.00 до 10.30 у приміщенні Чернігівського облмуздрамтеатру (центральний вхід, фойє).

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація