Провели в останню путь

Із сумом сповіщаємо, що сьогодні колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка провів в останню путь Тетяну Ковинцеву – концертмейстера нашого театру упродовж останніх двадцяти років.
Ковинцева Тетяна Андріївна народилась 2 травня 1965 року в м.Ленінськ Кизил-Ординської області у Казахстані в родині військовослужбовця. Після переїзду разом із батьками до Чернігова вступила до музичного училища ім. Л.Ревуцького, яке закінчила у 1984 році.
Після училища працювала в Чернігівській середній школі № 14, а згодом у Будинку офіцерів та навчалась у Ніжинському педагогічному інституті ім. М.Гоголя.
Починаючи з 2006 року і до останнього дня свого життя Тетяна Андріївна працювала в Чернігівському театрі на посаді концертмейстера по балету та за сумісництвом концертмейстером по вокалу. Вона була справжнім професіоналом своєї справи. В її репертуарі було багато музичних вистав, вокальних та інструментальних творів.
Тетяна Андріївна була доброю, чуйною, уважною до колег людиною, завжди готовою прийти на допомогу, користувалась заслуженою повагою акторів, артистів балету і оркестру, художньо-керівного персоналу театру.
Світла пам’ять про чудову людину Ковинцеву Тетяну Андріївну назавжди збережеться в наших серцях.
Колектив театру
Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація