Провели в останню путь

Із сумом сповіщаємо, що сьогодні колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка провів в останню путь Тетяну Ковинцеву – концертмейстера нашого театру упродовж останніх двадцяти років.
Ковинцева Тетяна Андріївна народилась 2 травня 1965 року в м.Ленінськ Кизил-Ординської області у Казахстані в родині військовослужбовця. Після переїзду разом із батьками до Чернігова вступила до музичного училища ім. Л.Ревуцького, яке закінчила у 1984 році.
Після училища працювала в Чернігівській середній школі № 14, а згодом у Будинку офіцерів та навчалась у Ніжинському педагогічному інституті ім. М.Гоголя.
Починаючи з 2006 року і до останнього дня свого життя Тетяна Андріївна працювала в Чернігівському театрі на посаді концертмейстера по балету та за сумісництвом концертмейстером по вокалу. Вона була справжнім професіоналом своєї справи. В її репертуарі було багато музичних вистав, вокальних та інструментальних творів.
Тетяна Андріївна була доброю, чуйною, уважною до колег людиною, завжди готовою прийти на допомогу, користувалась заслуженою повагою акторів, артистів балету і оркестру, художньо-керівного персоналу театру.
Світла пам’ять про чудову людину Ковинцеву Тетяну Андріївну назавжди збережеться в наших серцях.
Колектив театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація