Шевченківці беруть участь у фестивалі «ГРА»

Цьогоріч Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка запропонував до участі у Всеукраїнському театральному фестивалі-премії «ГРА», заснованому Національною спілкою театральних діячів України у 2018 році, драматичну історію «Наймичка» за п’єсою І.Карпенка-Карого у поставці молодого режисера Анастасії Кузик, яка минулого року отримала грант Президента України саме на постановку цієї вистави.

Відбір учасників здійснюється у декілька етапів. На першому етапі відбувся попередній перегляд членами Експертної ради поданих заявок. Нещодавно був оприлюднений Лонг-лист ІІІ Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА», до якого увійшли 28 вистав українських театрів, розподілені за жанрами по шести номінаціях:

-За найкращу драматичну виставу;
-За найкращу виставу камерної сцени;
-За найкращу виставу для дітей;
-За найкращу музичну виставу у жанрі опери/оперети/мюзиклу;
-За найкращу хореографічну/балетну/пластичну виставу;
-За найкращу пошуково-експериментальну виставу.

З радістю дізналися, що за підсумками першого відбіркового етапу вистава нашого театру «Наймичка» увійшла до шести кращих у номінації «За найкращу виставу камерної сцени».

Попереду другий етап – перегляд Експертною Радою наживо вистав, що потрапили у лонг-лист, після чого буде сформовано шорт-лист, до якого увійдуть 12 вистав-фіналістів (по дві у кожній номінації). Після завершення третього етапу Фестивалю – показу вистав-номінантів на театральних майданчиках Києва та їх перегляду членами міжнародного Журі фестивалю – відбудеться оголошення переможців ІІІ Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА» та вручення Національних театральних Премій за кожною номінацією.
Щиро бажаємо творчому складу шевченківців успішної участі у Фестивалі і будемо разом чекати на наступні повідомлення від організаторів ІІІ-го Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА».

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація