Шевченківці беруть участь у фестивалі «ГРА»

Цьогоріч Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка запропонував до участі у Всеукраїнському театральному фестивалі-премії «ГРА», заснованому Національною спілкою театральних діячів України у 2018 році, драматичну історію «Наймичка» за п’єсою І.Карпенка-Карого у поставці молодого режисера Анастасії Кузик, яка минулого року отримала грант Президента України саме на постановку цієї вистави.

Відбір учасників здійснюється у декілька етапів. На першому етапі відбувся попередній перегляд членами Експертної ради поданих заявок. Нещодавно був оприлюднений Лонг-лист ІІІ Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА», до якого увійшли 28 вистав українських театрів, розподілені за жанрами по шести номінаціях:

-За найкращу драматичну виставу;
-За найкращу виставу камерної сцени;
-За найкращу виставу для дітей;
-За найкращу музичну виставу у жанрі опери/оперети/мюзиклу;
-За найкращу хореографічну/балетну/пластичну виставу;
-За найкращу пошуково-експериментальну виставу.

З радістю дізналися, що за підсумками першого відбіркового етапу вистава нашого театру «Наймичка» увійшла до шести кращих у номінації «За найкращу виставу камерної сцени».

Попереду другий етап – перегляд Експертною Радою наживо вистав, що потрапили у лонг-лист, після чого буде сформовано шорт-лист, до якого увійдуть 12 вистав-фіналістів (по дві у кожній номінації). Після завершення третього етапу Фестивалю – показу вистав-номінантів на театральних майданчиках Києва та їх перегляду членами міжнародного Журі фестивалю – відбудеться оголошення переможців ІІІ Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА» та вручення Національних театральних Премій за кожною номінацією.
Щиро бажаємо творчому складу шевченківців успішної участі у Фестивалі і будемо разом чекати на наступні повідомлення від організаторів ІІІ-го Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА».

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація