Шевченківці – жителям області

Гарний настрій та справжню естетичну насолоду від спілкування з театральним мистецтвом подарували артисти нашого театру у ці червневі дні жителям Бобровиці та Прилук.

Першого літнього дня до уваги бобровицьких театралів було запропоновано веселу комедію-жарт класика української драматургії Григорія Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці» у постановці режисера нашого театру, заслуженого діяча мистецтв України Віри Тимченко. Не залишилися поза увагою й наші юні глядачі. Крім вечірніх вистав для дорослих, у програму цих гастрольних поїздок було включено виставу для дітей «Чарівна лампа Аладдіна». Бурхливими оплесками дякували чернігівським акторам захоплені дітлахи, зачаровані дивним світом арабської казки, зустріччю з Джином та пригодами героїв.

А перебування в Прилуках було пов’язане зі знаковою подією у мистецькому житті регіону – урочистим відкриттям VВсеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «Мрій Дім». 6 червня п.р. на сцені Прилуцького міського будинку культури було представлено прем’єрну виставу цього сезону «Ніч перед Різдвом» за однойменною повістю Миколи Гоголя, яку поставив головний режисер театру, заслужений артист України Андрій Бакіров. Виступ творчого колективу шевченківців на прилуцькій сцені пройшов з великим успіхом і завершився нескінченими оваціями глядачів, вражених вируючою енергетикою та виконавчою майстерністю чернігівських артистів. Прилучани надовго запам’ятають яскраве сценічне дійство, яким відкривався фестиваль «Мрій Дім»-2016, та чекатимуть нових зустрічей з акторами Чернігівського облмуздрамтеатру. Ми пишаємось почесним правом відкривати започаткований у Прилуках новаційний мистецький фестиваль і сподіваємось у подальшому бути його постійними учасниками.

Продовжуючи добрі традиції, що склалися за 90 років діяльності Чернігівського обласного академічного муздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка, щиро бажаємо нашим акторам наступних успішних виступів перед маленькими і дорослими глядачами великих і малих міст Чернігівщини, подальшого розширення гастрольної географії та завоювання симпатій якнайширших глядацьких аудиторій.

 

Раїса Міненко,

керівник літературно-драматургічної

частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація