Щедрували у Черкасах, засівали у Кременчуку

Так склалося у січневому графіку роботи артистів Чернігівського облмуздрамтеатру, що зустрічати «старий» Новий рік довелося у дорозі. Але, як навчає народна мудрість, що б не діялося – все на краще. От і можливість защедрувати чисельній аудиторії Черкаського міського палацу культури, яка зібралася на перегляд вистави шевченківців «Ніч перед Різдвом», обернулася спільною радістю і для виконавців, і для глядачів. Для чернігівських артистів – радістю зустрічі після тривалої перерви з черкаськими шанувальниками театрального мистецтва. Адже після успішної участі у Міжнародному театральному фестивалі «Сцена людства» у Херсоні (1995 і 2006 рр.) Чернігівський театр більше десяти років не гостював на черкаських сценічних майданчиках. Тож настав час поновити добрі мистецькі традиції. І саме такої домовленості щодо участі чернігівців у Міжнародному театральному фестивалі в Черкасах було досягнуто під час зустрічі генерального директора театру Мойсієнка С.М. з організатором Черкаського фестивалю паном Осиповим В.О.

А для глядачів, що заповнили чималу (на тисячу місць) залу головного мистецького майданчику області, – радістю зустрічі з високим мистецтвом театру, яку вони отримали від перегляду яскраво-феєричної, чарівливої «Ночі перед Різдвом», що вже третій рік поспіль вражає неординарним, несподівано цікавим прочитанням класичного гоголівського твору.

Не менш успішним був виступ чернігівських артистів на сцені Кременчуцького міського палацу культури. Як засвідчив аншлаг глядацької зали (на 1100 місць), перше знайомство глядачів з творчістю шевченківців, яке відбулося у березні 2016 року, залишило гарні спогади. Приємно визнати, що і нова зустріч з творчим доробком нашого театру також справила неповторне враження на глядацьку аудиторію. Бурхливі оплески захоплених глядачів були нагородою талановитому акторському ансамблю наприкінці «Ночі перед Різдвом», цієї яскравої, фантастично красивої казки для дорослих. Сподіваємось, вони надовго запам’ятають подаровану їм радість спілкування з високим мистецтвом та чекатимуть нових зустрічей з артистами Чернігівського облмуздрамтеатру.

Щиро бажаємо нашим акторам наступних успішних виступів перед найширшою глядацькою спільнотою великих і малих міст своєї рідної країни та за її межами.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація