Спектаклі вихідного дня

Прагнучи підтримувати інтерес до творчої діяльності Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка якнайширшого загалу глядацької аудиторії, шевченківці включили до репертуарної програми вихідних днів вистави широкого жанрового спектру – від кращих зразків вітчизняної класики до творів зарубіжних та сучасних українських авторів. Тож суботнього вечора шанувальників класичної драматургії запросили на показ філософської притчі «Саронська квітка, або Інша сторона гріха» за творами Лесі Українки, в яких авторка переосмислює вплив на людську спільноту образу Христа, що особистим прикладом і словом спонукав людей до морального і духовного вдосконалення. Сучасна інтерпретація класичного літературного твору і натхненна акторська гра справили надзвичайне враження на присутніх та викликали щирі аплодисменти глядацької аудиторії.

21 травня юним чернігівцям була запропонована яскрава пригодницька історія «Мауглі» за всесвітньо відомим твором англійського письменника Редьярда Кіплінга. Новаційна постановка знайомої усім з дитинства історії про хлопчика, що виріс в джунглях у вовчій зграї, сценічною мовою розповідає дітям і дорослим про благородство душі і вірність друзям, про справжню любов, яка допомагає вистояти у важких випробуваннях. Вдячні глядачі дружними оплесками дякували акторам за талановиту гру та подарований чудовий настрій.

А недільного вечора в експериментальному просторі «малої сцени» злагоджений акторський дует представляв інтригуючу історію «Невчасно» за твором сучасної української літераторки Лани Ра. Ця життєствердна оповідь про віру у свою невипадковість щоразу знаходить відгук в серцях глядачів, які наприкінці вистави схвильовано дякували артистам за високомайстерну гру та можливість спілкування з театральним мистецтвом.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру
Фото з вистави “Мауглі”

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація