Свято для дітей

Чарівне яскраве свято подарували дітям Чернігівщини на Святого Миколая артисти нашого театру. На святкування були запрошені члени сімей воїнів, загиблих в АТО, учасники акції «Єдина родина Чернігівщини». У святково прикрашеному фойє гостей зустрічали музики і казкові герої, які організовували ігротеки та майстер-класи для дітей, вручали подарунки. Можна було оглянути виставку дитячих робіт та завітати до хатинки Святого Миколая. На завершення святкової інтермедії спільно з почесними гостями відбулося колективне фотографування під ялинкою.

У театральній залі учасників акції «Єдина родина Чернігівщини» привітали голова Чернігівської обласної держадміністрації Валерій Куліч та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Артисти подарували гостям чудову концертну програму.

За народними традиціями саме зі свята Миколая Чудотворця починаються в Україні Новорічно-Різдвяні свята. Хай вони будуть світлими і радісними, принесуть добро і щастя у кожну родину, подарують віру і надію на краще майбутнє рідної країни.

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація