«Symphonic Cinema» для закоханих!

Шановні жителі та гості міста!

Другого лютого цього року в нашому театру глядачам була представлена нова концертна програма «Symphonic Cinema», підготовлена оркестром Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка під орудою головного диригента Олексія Рощака.

Ідучи на зустріч побажанням численних шанувальників музичного мистецтва, які з різних причин не змогли потрапити того дня до театру, та бажаючи зробити приємний подарунок усім закоханим серцям, колектив театрального оркестру 14 лютого (о 18.30) знову виконуватиме цю яскраву, калейдоскопічну концертну програму, до якої увійшли популярні музичні твори сучасності, що свого часу прозвучали в найкращих кінострічках. Зауважте, що добре знайомі широкій аудиторії мелодії звучатимуть в супроводі відеопоказу на екрані кадрів з популярних кінофільмів, зокрема, «Шербурські парасольки», «Тегеран-43», «Ромео і Джульєтта», «Жорстокий романс», «Богемська рапсодія» та багатьох інших. Знаходячись в театральній залі, глядачі зможуть не тільки поринути в чарівний світ музики, але й пригадати захоплюючі епізоди та побачити обличчя героїв відомих стрічок світового кіномистецтва.

У програмі візьмуть участь оркестр театру, артистка-вокалістка Діна Лобур та солісти оркестру Валерія Денисенко, Олександр Мовчан, Костянтин Примаченко.

Приходьте на концерт зі своїми коханими, зі своїми найдорожчими половинками, зі своїми друзями і колегами. Яскрава музична кінопанорама подарує вам чудовий святковий настрій, стане чудовим подарунком до Дня закоханих, який запам’ятається надовго.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація