Такі різноманітні грані «Відлуння» («Чернігівське відлуння-3», день другий) | #CheVidlunnya

Фестивальна програма «Чернігівського відлуння–3» – це не тільки представлення чернігівському глядачеві творчих сценічних робіт високопрофесійних майстрів сцени з різних країн. Під час проведення фестивалю відбуваються виступи театрального оркестру з концертною програмою перед початком вечірніх спектаклів. У фойє театру влаштовано виставку картин молодого чернігівського художника і музиканта Дмитра Куровського.

Ще однією цікавою і вельми змістовною гранню фестивальної програми стала зустріч учасників фестивалю з фундаторами й упорядниками унікального мистецького проекту – сайту Драма-Світ/Drama-World, першого глобального сайту сучасної драматургії в Україні, презентація якого відбулась у грудні минулого року в Національному Центрі Театрального Мистецтва ім. Леся Курбаса в Києві. Створений для шанувальників новітньої п’єси відділом драматургічних проектів НЦТМ і Міжнародним соціально-культурним проектом «Джойфест», сайт Драма-Світ/Drama-World поступово стає епіцентром творчості драматургів, перекладачів, критиків, теоретиків, режисерів, акторів, продюсерів і поціновувачів театрального мистецтва.

 Співробітники НЦТМ, відомі драматурги і культурологи Неда Неждана та Олег Миколайчук представили учасникам зустрічі тематичні складові новоствореного сайту, розповіли про напрямки його подальшої роботи, запросили до авторської співпраці усіх зацікавлених. Під час зустрічі були презентовані нещодавно видані збірки драматургічних творів: «Таїна буття», «Майдан. До і після», «Мотанка», «Авансцена», «Голос тихої безодні», «Драмовичок» та анонсовані нові, що незабаром вийдуть з друку, зокрема, «Інша драма», «Жовтий заєць», «Лабіринти з криги і вогню» та інші літературно-мистецькі проекти. Деякі з представлених збірок учасники зустрічі змогли придбати одразу після її закінчення.

А ввечері на любителів театру чекала моновистава «Три життя Айседори Дункан» за твором Зіновія Сагалова у натхненному виконанні обдарованої актриси з Молдови Яни Лазар. Разом з героїнею глядачі проживали хвилюючі моменти життя «геніальної босоніжки», яка попри всі випробування продовжувала кружляти у своєму пристрасному танці, що складав сенс її життя.

Вдячні глядачі гучними оплесками вітали молоду талановиту актрису під час вручення їй диплому учасника Міжнародного театрального фестивалю моновистав «Чернігівське відлуння–3», а художній керівник театру Андрій Бакіров від щирого серця побажав нових творчих успіхів та якнайбільших глядацьких симпатій.

На завершення театрального вечора ведучі запросили присутніх на перегляд спектаклів наступного дня фестивалю «Моя сім’я у моїй валізі» у виконанні вірменської актриси Наріне Григорян та моновистави «Акомпаніатор» у виконанні народного артиста України Володимира Смотрителя.

Щиро бажаємо учасникам фестивалю «Чернігівське відлуння» успішних виступів на чернігівській сцені, а шанувальникам театру – нових цікавих зустрічей зі сценічним мистецтвом різних країн і народів.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація