Тато повертається

Прем’єра комедії сучасного англійського драматурга Рея Куні «Тато в павутині», поставленої в нашому театрі заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим, відбулася чотири року тому й одразу припала до душі чернігівському глядачеві. І ось після дворічної перерви кумедна історія про тата, який готовий клопотатися одразу про дві сім’ї, знову повертається на театральні підмостки.

«Тато в павутинні» – весела, динамічна, оригінальна вистава за п’єсою відомого англійського комедіографа Рея Куні, який не перестає дивувати своєю невичерпною драматургічною фантазією. Як і у назві п’єси, так і в сценічному дійстві алегорія павутиння має декілька значень. Це і всесвітня Інтернет-павутина, яка, власне, й спровокувала складну для головного героя колізію. Це також і павутиння брехні, в якій заплутався Джон Сміт – чоловік двох дружин, батько дітей з двох різних сімей.

У центрі уваги історія містера Джона Сміта , який працює таксистом і в якого у різних сім’ях ростуть діти – хлопчик і дівчинка. Звичайно, про це в родинах ніхто не здогадується, поки його донька і син не знаходять один одного у соціальних мережах. Тут і почались проблеми для головного героя.

Тато намагається зробити все, щоб зустріч його дітей не відбулася. Сміту доводиться вигадувати всілякі дурниці, остаточно заплутавши в ній своїх близьких. Історія була б не такою кумедною, якби не з’явився товариш­квартирант Стенлі Поуні та не взявся допомагати уникнути викриття таксиста. Завзятий та авантюрний помічник бере головний удар на себе, вигадуючи на ходу способи вирішення так званих «непорозумінь» приятеля. Разом із тим старий татусь Стенлі додає театральному дійству свою родзинку. Так і розгортається ланцюжок подій і кумедних ситуацій, в які доводиться потрапляти обом родинам.

«Тато в павутині» – надзвичайно захоплююче дійство, з несподіваними поворотами сюжету, вбивчим гумором і абсолютно не прогнозованим фіналом, створене талановитим акторським ансамблем. Кожен акторський випад, кожна репліка і нова обставина, приєднуючись до вже й без того неймовірного плетива подій, спонукають глядача безперестанно перемикатися з однієї комічної ситуації на іншу, ще більш гостру й неординарну. І це тільки крихта того, що ви зможете побачити, пішовши на виставу, прем’єрний показ якої відбудеться 27 травня о 18.00 год.

Отже, запрошуємо всіх на зустріч з дещо авантюрним та вигадливим Татом, що заплутався в павутинні власних витівок. Цей спектакль саме для тих, хто йде в театр відволіктися від буденності, отримати заряд бадьорості і гарного настрою!

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація