Театр на музичній хвилі

Будуючи свою творчу діяльність на засадах високого театрального мистецтва, шевченківці поряд з роботою над драматургічними творами постійно запроваджують різноманітні форми сценічного мистецтва, прагнучи зробити Чернігівський театр привабливим для якомога ширшого кола глядачів, щоб кожен відвідувач театру отримав тут задоволення на свій смак, щоб кожен візит до театру був справжнім джерелом і духовного збагачення, і просто гарного настрою.
От і цього разу хочемо запропонувати любителям музичного мистецтва надзвичайно цікаву концертну програму «Планета Голлівуд», яку представлятиме на нашій сцені один з провідних музичних колективів нашої країни – Національний академічний духовий оркестр України під орудою головного диригента театру Олексія Рощака, який майже 20 років поспіль очолював цей колектив.
Створений у 1979 році, єдиний в країні державний цивільний духовий оркестр за значні творчі здобутки був удостоєний найвищого у державі мистецького статусу – з 2008 року згідно з Указом Президента України він став Національним академічним духовим оркестром України. У концертному репертуарі оркестру представлено широку палітру музичних жанрів – від барокових до джазових творів, від класичної музики до саундтреків із фільмів.
31 жовтня цей славетний колектив представлятиме на сцені нашого театру свою нову концертну програму «Планета Голлівуд», до якої увійшла музика до таких популярних у всьому світі кінофільмів, як «Зоряні війни», «Титанік», «Аватар», «Охоронець», «Агент 007», «Пірати Карибського моря», «Гладіатор», а також багато інших цікавих творів. Любителів сучасного кіномистецтва очікує приємний сюрприз – вони зможуть не тільки почути улюблені мелодії, але й побачити фрагменти цих кінострічок. Ви обов’язково отримаєте приємні враження від знайомства з солісткою оркестру Маргаритою Мелешко, володаркою чудового, неповторного голосу, фіналісткою українського телевізійного проекту «Голос країни».
І не будемо забувати, що в ніч на 1 листопада відзначається Хеллоуїн, тож можливо, і на вас надвечір Дня всіх святих чекатимуть всілякі дива, великі й маленькі мистецькі сюрпризи.
Зробіть подарунок своїм рідним і друзям – запросіть їх до театральної зали на концерт Національного академічного духового оркестру України, за диригентським пультом – головний диригент оркестру Чернігівського театру Олексій Рощак.
Бажаємо Вам приємних вражень та гарного відпочинку!
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру
Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація