Театр - це завжди свято

Незалежно від того, коли ви зібралися прийти до театру – буднього чи вихідного дня, на вас тут завжди чекатиме свято спілкування з високим мистецтвом. Для прихильників театрального мистецтва створять можливість прожити ще одне життя разом з героями вистави, стати співучасниками творчого процесу, що відбувається на сцені, і обов’язково подарують гарний настрій.

Саме такий веселий, піднесений настрій отримали театрали, які прийшли 19 січня на виставу «Сватання на Гончарівці» Г.Квітки-Основ’яненка, яка більше десяти років перебуває в репертуарі театру і знову повернулася на сцену в поновленому акторському складі. Глядачі зі сміхом спостерігали за тим, як красуня Уляна підносить гарбуза недолугому Стецькові, а спритний і вигадливий вояка Скорик допомагає їй одружитися зі своїм коханим Олексієм.

Наступного вечора на глядачів чекала зустріч з героями захопливого українського фарсу «Приборкання норовливого» за твором Я.Стельмаха, в якому також у жартівливому аспекті автором п’єси та режисером-постановником обіграна тема кохання та щасливого одруження наприкінці вистави. Дружні аплодисменти вдячних глядачів були заслуженою винагородою творчим ансамблях обох спектаклів за високомайстерну натхненну гру. А в суботу юні театрали, які прийшли на перегляд музичної казки «Попелюшка» за казкою Ш.Перро, мали можливість разом з героїнею вистави потрапити на яскравий королівський бал, спостерігати за чарівними пригодами, що відбувалися на сцені, і порадіти за щасливе втілення мрій добросердної працьовитої дівчини. Сяючі очі та захоплені оплески дітлахів після закінчення вистав стали найкращою подякою артистам за подароване свято.

Тож приходьте на вистави шевченківців як у вихідні, так й інші дні, і нехай кожне відвідування театру стане для вас святом, подарує гарний настрій, віру в себе і в перемогу добра на землі.

 

Раїса Міненко,  керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація