Театрально-музичний сувенір на Хеллоуїн

Мабуть, недаремно кажуть, що напередодні святкування Дня всіх святих можна зустрітися з якимось дивом. Саме така зустріч зі справжнім мистецьким дивом відбулась у Чернігівському облмуздрамтеатрі у надвечір’я Хеллоуїну. Хто би міг подумати, що поєднання двох академічностей – академічного театру і академічного оркестру – дасть в результаті такий вибуховий ефект як «Планета Голлівуд». 
Яскрава, захоплююча концертна програма, зіставлена з музичних творів до найпопулярніших кінофільмів сучасності, з перших акордів заполонила увагу шанувальників мистецтва, що заповнили глядацьку залу в очікуванні зустрічі з героями улюблених кінострічок. І їхні очікування виявилися немарними. Це була не просто концертна програма, а надзвичайно елегантно поставлене театралізоване шоу, в якому дійовими особами були Національний академічний духовий оркестр України, конферансьє і керманич оркестру – головний диригент театру Олексій Рощак, а також зацікавлена глядацька аудиторія. Створений на високопрофесійному рівні мистецький проект дуже вдало і органічно поєднав досконале виконання музичних творів, демонстрування фрагментів відповідного фільму та спілкування з глядачами ведучого, який умудрувався, поряд з диригуванням, оголошувати номери концертної програми та проводити міні-вікторини стосовно виконуваних творів. Слухачі охоче підхопили запропонований нестандартний формат цього дивовижного шоу-концерту і навперейми вигукували із залу назви відомих кінофільмів, інколи користуючись підказками ведучого.
Очікуваним, але від того не менш вражаючим сюрпризом цього фантастичного вечора стали виступи солістки оркестру Маргарити Мелешко, у майстерному вокальному виконанні якої прозвучали пісенні твори з таких відомих фільмів, як «Сніданок у Тіфані» («Місячна ріка»), «Джеймс Бонд. Агент 007» («Скайфолл» та «Цілого світу замало»), «Горець» («Хто хоче жити вічно»). Шалені оплески та вигуки «Браво!» викликало натхненне виконання талановитою співачкою кавер-версії з кінофільму «Охоронець» («Я буду завжди кохати тебе»).
Привабливою оздобою розмаїтої концертної програми стала особлива атмосфера невимушеності у спілкуванні з глядачами, з легкими штрихами карнавальності, яку створив диригент і, водночас, ведучий Олексій Рощак. Його цікаве, завуальоване під вікторину оголошення концертних номерів, зміна костюмів від вишукано-стриманого чорного, потім яскраво-барвистого аж до піратського вбрання під час фінального саундтреку з фільму «Пірати Карибського моря» були справжньою родзинкою цього театралізованого дійства. Навіть артисти оркестру, підтримуючи традиції Хеллоуїну, вийшли у другому відділенні в чудернацьких костюмах і масках, а під час виконання
музики з кінофільму «Мисливці за привидами» за їхніми спинами поставав «привид у білому».
Піднесений настрій та бурхливі оплески супроводжували кожен номер концертної програми, наприкінці якої захоплені глядачі влаштували нестримний вибух овацій та тричі спонукали оркестрантів виконувати на «Біс!» нові й нові твори.
Дякуючи глядачам за прихильність і гарячий емоційний прийом, головний диригент оркестру театру Олексій Рощак, запевнив, що і надалі готуватимуть цікаві концертні програми для шанувальників музичного мистецтва та запросив усіх присутніх до майбутніх зустрічей у світі музики.
Тож будемо чекати на нові мистецькі проекти на сцені Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка.
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру
Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація