Театрально-музичний сувенір на Хеллоуїн

Мабуть, недаремно кажуть, що напередодні святкування Дня всіх святих можна зустрітися з якимось дивом. Саме така зустріч зі справжнім мистецьким дивом відбулась у Чернігівському облмуздрамтеатрі у надвечір’я Хеллоуїну. Хто би міг подумати, що поєднання двох академічностей – академічного театру і академічного оркестру – дасть в результаті такий вибуховий ефект як «Планета Голлівуд». 
Яскрава, захоплююча концертна програма, зіставлена з музичних творів до найпопулярніших кінофільмів сучасності, з перших акордів заполонила увагу шанувальників мистецтва, що заповнили глядацьку залу в очікуванні зустрічі з героями улюблених кінострічок. І їхні очікування виявилися немарними. Це була не просто концертна програма, а надзвичайно елегантно поставлене театралізоване шоу, в якому дійовими особами були Національний академічний духовий оркестр України, конферансьє і керманич оркестру – головний диригент театру Олексій Рощак, а також зацікавлена глядацька аудиторія. Створений на високопрофесійному рівні мистецький проект дуже вдало і органічно поєднав досконале виконання музичних творів, демонстрування фрагментів відповідного фільму та спілкування з глядачами ведучого, який умудрувався, поряд з диригуванням, оголошувати номери концертної програми та проводити міні-вікторини стосовно виконуваних творів. Слухачі охоче підхопили запропонований нестандартний формат цього дивовижного шоу-концерту і навперейми вигукували із залу назви відомих кінофільмів, інколи користуючись підказками ведучого.
Очікуваним, але від того не менш вражаючим сюрпризом цього фантастичного вечора стали виступи солістки оркестру Маргарити Мелешко, у майстерному вокальному виконанні якої прозвучали пісенні твори з таких відомих фільмів, як «Сніданок у Тіфані» («Місячна ріка»), «Джеймс Бонд. Агент 007» («Скайфолл» та «Цілого світу замало»), «Горець» («Хто хоче жити вічно»). Шалені оплески та вигуки «Браво!» викликало натхненне виконання талановитою співачкою кавер-версії з кінофільму «Охоронець» («Я буду завжди кохати тебе»).
Привабливою оздобою розмаїтої концертної програми стала особлива атмосфера невимушеності у спілкуванні з глядачами, з легкими штрихами карнавальності, яку створив диригент і, водночас, ведучий Олексій Рощак. Його цікаве, завуальоване під вікторину оголошення концертних номерів, зміна костюмів від вишукано-стриманого чорного, потім яскраво-барвистого аж до піратського вбрання під час фінального саундтреку з фільму «Пірати Карибського моря» були справжньою родзинкою цього театралізованого дійства. Навіть артисти оркестру, підтримуючи традиції Хеллоуїну, вийшли у другому відділенні в чудернацьких костюмах і масках, а під час виконання
музики з кінофільму «Мисливці за привидами» за їхніми спинами поставав «привид у білому».
Піднесений настрій та бурхливі оплески супроводжували кожен номер концертної програми, наприкінці якої захоплені глядачі влаштували нестримний вибух овацій та тричі спонукали оркестрантів виконувати на «Біс!» нові й нові твори.
Дякуючи глядачам за прихильність і гарячий емоційний прийом, головний диригент оркестру театру Олексій Рощак, запевнив, що і надалі готуватимуть цікаві концертні програми для шанувальників музичного мистецтва та запросив усіх присутніх до майбутніх зустрічей у світі музики.
Тож будемо чекати на нові мистецькі проекти на сцені Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка.
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація