Тетяну Коваль вітаємо з 55-річчям!

Весь колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка щиросердно вітає в цей день завідувача трупою Коваль Тетяну Миколаївну з нагоди її 55-річчя.

Коваль Т.М. народилася 18 червня 1964 року у с. Жавинка, що на Чернігівщині. Під час навчання у школі займалась у балетній студії при міському «Палаці хіміків», яку успішно закінчила у 1979 році. У січні 1985 року поступила на службу до Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка.

З 1985 по 2012 рік Тетяна Коваль працювала в театрі на посаді артистки балету, постійно підвищуючи свою професійну майстерність, у 2002 році отримала розряд «провідний майстер сцени». За роки роботи в балеті театру була задіяна у масових сценах та виконанні хореографічних композицій у виставах «Наймичка» і «Відьма» за творами Т.Шевченка, «Лісова пісня» Лесі Українки, «У неділю рано зілля копала» за О.Кобилянською, «Дамських справ майстер» за М.Старицьким, «Сватання на Гончарівці» та «Насильно милим не будеш!» за Г.Квіткою-Основ’яненком, «Кайдашева сім’я» за І.Нечуєм-Левицьким, балетній виставі «Спокуси танго» у постановці О.Шпаковської, «Слуга двох панів» К.Гольдоні, «Безумний день, або Весілля Фігаро» П.-О.Бомарше та багатьох інших.

Обіймаючи з 2012 року посаду завідувача трупою, Тетяна Коваль здійснює організаційне забезпечення виробничих процесів творчого складу театру, складає плани репетиційної роботи, відповідає за раціональну загрузку трупи. Її турботливе і водночас вимогливе ставлення до акторів створює в колективі теплу і доброзичливу атмосферу, сприятливу для ефективної творчої роботи.

За значні творчі досягнення та сумлінне виконання службових обов’язків неодноразово відзначалася подяками і почесними грамотами керівництва театру і Департаменту культури облдержадміністрації.

Вітаючи шановну Тетяну Миколаївну з 55-ю річницею, колектив театру бажає їй міцного здоров’я, особистого щастя і благополуччя, довгих років плідної праці у рідному театрі.

Колектив театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація