Тетяну Коваль вітаємо з 55-річчям!

Весь колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка щиросердно вітає в цей день завідувача трупою Коваль Тетяну Миколаївну з нагоди її 55-річчя.

Коваль Т.М. народилася 18 червня 1964 року у с. Жавинка, що на Чернігівщині. Під час навчання у школі займалась у балетній студії при міському «Палаці хіміків», яку успішно закінчила у 1979 році. У січні 1985 року поступила на службу до Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка.

З 1985 по 2012 рік Тетяна Коваль працювала в театрі на посаді артистки балету, постійно підвищуючи свою професійну майстерність, у 2002 році отримала розряд «провідний майстер сцени». За роки роботи в балеті театру була задіяна у масових сценах та виконанні хореографічних композицій у виставах «Наймичка» і «Відьма» за творами Т.Шевченка, «Лісова пісня» Лесі Українки, «У неділю рано зілля копала» за О.Кобилянською, «Дамських справ майстер» за М.Старицьким, «Сватання на Гончарівці» та «Насильно милим не будеш!» за Г.Квіткою-Основ’яненком, «Кайдашева сім’я» за І.Нечуєм-Левицьким, балетній виставі «Спокуси танго» у постановці О.Шпаковської, «Слуга двох панів» К.Гольдоні, «Безумний день, або Весілля Фігаро» П.-О.Бомарше та багатьох інших.

Обіймаючи з 2012 року посаду завідувача трупою, Тетяна Коваль здійснює організаційне забезпечення виробничих процесів творчого складу театру, складає плани репетиційної роботи, відповідає за раціональну загрузку трупи. Її турботливе і водночас вимогливе ставлення до акторів створює в колективі теплу і доброзичливу атмосферу, сприятливу для ефективної творчої роботи.

За значні творчі досягнення та сумлінне виконання службових обов’язків неодноразово відзначалася подяками і почесними грамотами керівництва театру і Департаменту культури облдержадміністрації.

Вітаючи шановну Тетяну Миколаївну з 55-ю річницею, колектив театру бажає їй міцного здоров’я, особистого щастя і благополуччя, довгих років плідної праці у рідному театрі.

Колектив театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація