У колі знайомих мелодій

Саме таку назву обрав для своєї концертної програми оркестр Чернігівського академічного муздрамтеатру імені Т.Г.Шевченка під орудою головного диригента театру Олексія Рощака. І головним критерієм для включення того чи іншого музичного твору до програми було врахування уподобань і побажань наших шанувальників, що постійно відвідують театр, бувають на всіх наших прем’єрах, добре знайомі з творчістю театрального оркестру, виступи якого створюють гарний настрій перед початком вистав.
Працюючи над формуванням програми, диригент оркестру О.Б. Рощак ретельно підбирав музичні твори з широкої палітри зарубіжної і вітчизняної естради, популярних мелодій до кінофільмів. Окрему увагу було приділено виконанню українських народних пісень та творам українських композиторів.
Отже, два вечори – п’ятниці і суботи – шанувальникам нашого театру була представлена нова концертна програма, до якої, крім музичних творів у виконанні театрального оркестру, увійшли вокальні та хореографічні номери артистів театру. У декількох номерах були залучені запрошені солісти – молоді артисти, які вже стали лауреатами ряду всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Особливу атмосферу задушевності у спілкуванні з глядачами створив диригент оркестру, який взяв на себе роль ведучого і оголошував кожен номер та представляв виконавців.
Пам’яті співвітчизників, що загинули у Другій світовій війні та військових діях на Сході України в наші дні, було присвячено виконання «Мелодії» Мирослава Скорика, яку присутні слухали стоячи, вшановуючи пам’ять загиблих.
Тепло підтримали глядачі виступи молодих виконавців – вокаліста Антона Яреми, який виконав українські пісні «Вечір на дворі» та «Чорнобривці», та соло на саксофоні Костянтина Примаченка. Шалені оплески та вигуки «Браво!» викликали сольні номери артисток нашого театру Лариси Кравчук (романс Петра Булахова й українська народна пісня «Ґандзя») та Діни Лобур (кавер-версія У.Х’юстон з кінофільму «Охоронець» та «Дим» з мюзиклу «Роберта» Д.Керна).
Веселий настрій та бурхливі оплески супроводжували виступ артистів театру Тетяни Шумейко та Петра Великого, які виконали кумедну сценку з вистави Михайла Старицького «За двома зайцями» у супроводі оркестру.
Окрасою концерту стали хореографічні композиції артистів балету театру, які також взяли участь у концертній програмі. З особливим захватом вітали виконання Катериною Гергель і Дмитром Лойченком запального «Лібертанго» Астора Пьяццолли та жартівливу сценічну замальовку під музику Хуана Тізола «Караван».
Родзинками багатьох музичних номерів були сольні партії артистів оркестру – запальний дует скрипалів Нонни Жукової і Юрія Ярошевича, проникливе соло на трубі Олександра Мовчана, віртуозне соло на тромбоні Гліба Дорошка. Яскравим завершенням концертної програми стало виконання оркестром музичних творів на «Біс!», вручення букетів квітів диригенту та улюбленим солістам.
Два чудових музичних вечора подарував нашим глядачам оркестр нашого театру. Вони відрізнялися за настроєм артистів і глядацької аудиторії, але обидві концертні програм, цікаві і самобутні, надзвичайно сподобалася чернігівцям та супроводжувалася бурхливими оплесками захоплених глядачів.
Дякуючи глядачам за прихильність і теплий прийом, головний диригент оркестру театру Олексій Рощак, пообіцяв, що і надалі готуватимуть цікаві концертні програми для любителів музики та запросив усіх на їх презентацію.
Тож будемо сподіватись, що наші артисти оркестру, балету і драми ще не раз порадують глядачів своєю майстерністю, а наших шанувальників очікуватимуть прекрасні театральні вечори в оточенні чарівного світу музики.
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація