У подарунок до свят

Гарний настрій та справжню естетичну насолоду від спілкування з театральним мистецтвом подарували артисти нашого театру у ці святкові Новорічно-Різдвяні дні жителям столиці та міст Чернігівської і Сумської областей. Зимові гастрольні виступи чернігівських акторів пройшли на сценах мистецьких закладів Києва, Корюківки, Шостки що на Сумщині.

Напередодні відзначення Нового року веселий передсвятковий настрій корюківським глядачам створювали герої ульотної комедії Марка Камолетті «Боїнг–Боїнг». 8 січня шосткінські глядачі від душі потішалися над нісенітницями та неймовірними ситуаціями комедії Рея Куні «Смішні гроші», а найменші з цікавістю подивилися запропоновану чернігівцями казку-гру «Бука».

Родзинкою та окрасою програми Новорічно-Різдвяних свят стала прем’єра вистави «Ніч перед Різдвом» за однойменною повістю Миколи Гоголя, десять понадпланових показів якої пройшли з повним аншлагом. Окрім представлення чернігівському глядачеві ця феєрична музична комедія 26 грудня була презентована киянам, які також захоплено аплодували успіху чернігівських акторів. До уваги столичних театралів також було запропоновано виставу «Сватання на Гончарівці» класика української драматургії Григорія Квітки-Основ’яненка

Не залишилися поза увагою й наші юні глядачі. Крім вечірніх вистав для дорослих, у програму кожної з цих гастрольних поїздок було включено виставу для дітей. Тут були і «Морозко», і «Зимова казка», і «Снігова королева», які стали чудовим новорічним подарунком дітлахам від «шевченківців».

Відзначаючи яскраве і успішне проведення першої половини 90-го ювілейного театрального сезону, хочеться побажати колективу Чернігівського театру упевнено тримати високо підняту планку творчого пошуку, подальшого розширення гастрольної географії та завоювання симпатій якнайширших глядацьких аудиторій, нових перемог у престижних театральних фестивалях та успішного проведення фестивалів на базі свого театру.

Удачі у Новому 2016 році!

 

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація