У полоні чарівних мелодій

Так, саме у такий бажаний полон музичних гармоній захопив глядачів своїм високомайстерним виконанням оркестр Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка. Кожен з номерів концертної програми, складеної за побажаннями шанувальників творчості нашого театрального оркестру, був дбайливо підібраний його вимогливим диригентом Олексієм Рощаком. Цього вечора він фігурував на сцені і як ведучий концерту, і в якості елегантного конферансьє, що, невимушено спілкуючись з публікою, не тільки оголошував виконавців, а й проводив жартівливі вікторини та заохочував глядачів до співучасті чи то оплесками, чи підтанцьовуванням за їхнім бажанням.

Захопленими аплодисментами зустрічали глядачі сольні виступи у супроводі оркестру добре знайомих й улюблених вокалістів Альберта Лукашова і Діни Лобур, з прихильністю сприйняли піснеспіви молодої талановитої артистки театральної трупи Євгенії Василенко.

Яскравою оздобою концертної програми стали різноманітні, сповнені грації і художнього смаку хореографічні композиції у виконанні артистів балету театру: Катерини Гергель, Володимира Кирильченка, Бориса і Дмитра Лойченків, Сергія Никонюка, Катерини Ральченко, Антоніни Сидоренко, Христини Ятченко. То ніжний, хвилюючий вальс, то вишукана постановка в стилі «La France», то запальний Іспанський танок, то жартівлива замальовка «Караван» викликали емоційні відгуки та бурхливі оплески захопленої глядацької аудиторії.

Як завжди, вражаюче віртуозним було виконання сольних партій артистами оркестру: Олександром Мовчаном (труба), Ігорем Гавриленком (кларнет), Костянтином Примаченком (саксофон), Глібом Дорошком (тромбон), яким глядачі дякували дружними аплодисментами та вигуками «Браво!».

І хоч цього разу театральна зала не була вщент заповнена, ті
по-справжньому закохані в музику глядачі, що прийшли на концерт, отримали гамму позитивних емоцій і велике задоволення від перегляду підготовленої за їхніми уподобаннями концертної програми.

Завершуючи концерт, оркестранти на «біс» виконали запальний «Канкан», а головний диригент театру Олексій Рощак запросив шанувальників оркестру до перегляду наступних концертних програм на головній сцені області.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація