У полоні чарівних мелодій

Так, саме у такий бажаний полон музичних гармоній захопив глядачів своїм високомайстерним виконанням оркестр Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка. Кожен з номерів концертної програми, складеної за побажаннями шанувальників творчості нашого театрального оркестру, був дбайливо підібраний його вимогливим диригентом Олексієм Рощаком. Цього вечора він фігурував на сцені і як ведучий концерту, і в якості елегантного конферансьє, що, невимушено спілкуючись з публікою, не тільки оголошував виконавців, а й проводив жартівливі вікторини та заохочував глядачів до співучасті чи то оплесками, чи підтанцьовуванням за їхнім бажанням.

Захопленими аплодисментами зустрічали глядачі сольні виступи у супроводі оркестру добре знайомих й улюблених вокалістів Альберта Лукашова і Діни Лобур, з прихильністю сприйняли піснеспіви молодої талановитої артистки театральної трупи Євгенії Василенко.

Яскравою оздобою концертної програми стали різноманітні, сповнені грації і художнього смаку хореографічні композиції у виконанні артистів балету театру: Катерини Гергель, Володимира Кирильченка, Бориса і Дмитра Лойченків, Сергія Никонюка, Катерини Ральченко, Антоніни Сидоренко, Христини Ятченко. То ніжний, хвилюючий вальс, то вишукана постановка в стилі «La France», то запальний Іспанський танок, то жартівлива замальовка «Караван» викликали емоційні відгуки та бурхливі оплески захопленої глядацької аудиторії.

Як завжди, вражаюче віртуозним було виконання сольних партій артистами оркестру: Олександром Мовчаном (труба), Ігорем Гавриленком (кларнет), Костянтином Примаченком (саксофон), Глібом Дорошком (тромбон), яким глядачі дякували дружними аплодисментами та вигуками «Браво!».

І хоч цього разу театральна зала не була вщент заповнена, ті
по-справжньому закохані в музику глядачі, що прийшли на концерт, отримали гамму позитивних емоцій і велике задоволення від перегляду підготовленої за їхніми уподобаннями концертної програми.

Завершуючи концерт, оркестранти на «біс» виконали запальний «Канкан», а головний диригент театру Олексій Рощак запросив шанувальників оркестру до перегляду наступних концертних програм на головній сцені області.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація