У полоні чудових мелодій

Саме такий настрій – зачарування прекрасною музикою – панував у глядацькій залі і на театральній сцені впродовж усієї концертної програми «На орбітах зіркових мелодій», підготовленої оркестром Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка під орудою головного диригента Олексія Рощака. Від самого початку концерту, коли чарівна ведуча (арт. Тетяна Шумейко) оголосила, що квітнева концертна програма оркестру створена за побажаннями та уподобаннями шанувальників нашого театру, до самого її завершення піснею «Спасибі, музико…» і виконавців, і глядачів поєднував напрочуд піднесений стан спільного захоплення чаруючим світом музики.

І хоч театральна зала була не переповнена, ті цінителі музики, що прийшли на концерт, з теплотою і прихильністю зустрічали кожен концертний номер оркестру, схвальними оплесками відгукувалися на сольні партії оркестрантів: Костянтина Примаченка (саксофон), Олександра Мовчана (труба), Валерії Денисенко і Юрія Ярошевича (скрипки). Гарячими аплодисментами і вигуками «Браво!» дякували захоплені глядачі за натхненні виступи вокалістів – таких різних за репертуаром і манерою співу – молодих талановитих артисток Ольги Коновал і Євгенії Василенко, визнаної улюблениці публіки Діни Лобур, ліричного і чуттєвого Владислава Лещенка.

А високомайстерне виконання оркестром популярних музичних творів в оригінальному аранжуванні диригента Олексія Рощака створювало піднесену атмосферу справжнього спілкування з високим музичним мистецтвом і щирої вдячності глядачів, які цього вечора потрапили у полон чудових зіркових мелодій.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація