Українська драматургія у виконанні шевченківців

У лютому цього року в Національному центрі театрального мистецтва імені Леся Курбаса відбулася презентація збірки «Майдан. До і після» – першої антології актуальної сучасної драми про Революцію Гідності та війну на Сході.
Враховуючи попередні домовленості з українськими драматургами, твори яких увійшли до цієї збірки, у Чернігівському обласному академічному муздрамтеатрі імені Т.Г.Шевченка були організовані театральні читання фрагментів з п’єс сучасних українських драматургів, які увійшли до збірки «Майдан. До і після». До участі в читаннях долучилися популярні вітчизняні драматурги Неда Неждана та Олег Миколайчук-Низовець, які презентували чернігівським театралам збірку «Майдан. До і після» та антологію біографічної драми «Таїна буття». 
В ході театральних читань, які відбулися в останній день Міжнародного фестивалю моновистав «Чернігівське відлуння», актори Чернігівського облмуздрамтеатру імені Т.Г.Шевченка виконували фрагменти з п’єс сучасних українських драматургів, які увійшли до презентованої збірки. Зокрема, прозвучали уривки з п’єс «Нетудидитина» Олега Миколайчука-Низовця, «Кицька на спогад про темінь» Неди Неждани, «Ми, Майдан» Надії Симчич, «Лабіринт» Олександра Вітра.
Принагідно зауважимо, що в програмі «Чернігівського відлуння» київською актрисою Ганною Яремчук була представлена моновистава «Третя Молитва» Ярослава Верещака, яка також входить до складу збірки «Майдан. До і після».
Упевнені, що такі акції сприятимуть популяризації творчості сучасних українських драматургів, подальшій постановці їхніх вистав на сценах вітчизняних театрів.
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру
Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація