Українська драматургія у виконанні шевченківців

У лютому цього року в Національному центрі театрального мистецтва імені Леся Курбаса відбулася презентація збірки «Майдан. До і після» – першої антології актуальної сучасної драми про Революцію Гідності та війну на Сході.
Враховуючи попередні домовленості з українськими драматургами, твори яких увійшли до цієї збірки, у Чернігівському обласному академічному муздрамтеатрі імені Т.Г.Шевченка були організовані театральні читання фрагментів з п’єс сучасних українських драматургів, які увійшли до збірки «Майдан. До і після». До участі в читаннях долучилися популярні вітчизняні драматурги Неда Неждана та Олег Миколайчук-Низовець, які презентували чернігівським театралам збірку «Майдан. До і після» та антологію біографічної драми «Таїна буття». 
В ході театральних читань, які відбулися в останній день Міжнародного фестивалю моновистав «Чернігівське відлуння», актори Чернігівського облмуздрамтеатру імені Т.Г.Шевченка виконували фрагменти з п’єс сучасних українських драматургів, які увійшли до презентованої збірки. Зокрема, прозвучали уривки з п’єс «Нетудидитина» Олега Миколайчука-Низовця, «Кицька на спогад про темінь» Неди Неждани, «Ми, Майдан» Надії Симчич, «Лабіринт» Олександра Вітра.
Принагідно зауважимо, що в програмі «Чернігівського відлуння» київською актрисою Ганною Яремчук була представлена моновистава «Третя Молитва» Ярослава Верещака, яка також входить до складу збірки «Майдан. До і після».
Упевнені, що такі акції сприятимуть популяризації творчості сучасних українських драматургів, подальшій постановці їхніх вистав на сценах вітчизняних театрів.
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація