Увійшли до складу Ради НСТДУ

27 липня 2020 р. відбулось засідання Ради Національної спілки театральних діячів України, на якому прийнято рішення: «ввести до складу Ради Спілки Мойсієнка Сергія Михайловича, голову Чернігівського обласного відділення».

Упродовж тривалого часу театральна спільнота Чернігівщини була представлена у складі Київського міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України, до якого, крім Чернігівської, входили первинні осередки НСТДУ ще п’яти областей. Враховуючи, що в області успішно працюють чотири театральних колективи (Чернігівський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка, Чернігівський обласний Молодіжний театр, Чернігівський обласний театр ляльок ім. О.П.Довженка, Ніжинський академічний український драматичний театр ім. М.М.Коцюбинського), було ініційовано питання щодо доцільності утворення Чернігівського обласного відділення Спілки, до складу якого входитимуть первинні осередки НСТДУ цих театрів.

Протягом 2019 року була проведена відповідна організаційна робота щодо підготовки конференції за участю делегатів від первинних осередків НСТДУ усіх обласних театрів. На установчій конференції, яка відбулась 9 жовтня, було прийнято рішення про утворення Чернігівського обласного відділення Національної спілки театральних діячів України, прийнято Статут  облвідділення, обрано правління у складі 7 осіб та ревізійну комісію у складі 3 осіб. Головою Чернігівського облвідділення Спілки обрано Мойсієнка С.М. Рішення установчої конференції про створення Чернігівського обласного відділення НСТДУ, обрання правління й інших керівних органів відділення та прийнятий Статут облвідділення направлено на затвердження Радою Національної спілки театральних діячів України.

Була проведена відповідна робота щодо реєстрації обласного відділення НСТДУ в органах юстиції, податкової служби, казначейства в якості юридичної особи. Протягом грудня 2019 – березня 2020 р. відбулось п’ять засідань правління облвідділення НСТДУ, на яких розглядались питання сприяння розвитку театральної справи на Чернігівщині, ефективного керівництва роботою первинних осередків НСТДУ, що діють на території області, направлення кандидатур на отримання премій і відзнак НСТДУ, залучення нових членів Спілки тощо.

Вітаємо театральну спільноту Чернігівщини, насамперед членів Спілки, з офіційним представленням у вищому керівному органі НСТД України та сподіваємось, що створення обласного відділення сприятиме вступу до лав Спілки нових активних діячів театральної справи регіону.

Раїса Міненко,
відповідальний секретар Чернігівського облвідділення НСТДУ

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація