Весна квітуча про любов співала

У цей квітучий травневий вечір уся театралізована концертна програма – від віршованого привітання вишуканих ведучих (заслужена артистка України Наталія Максименко і народний артист України Валентин Судак) на початку концерту до заключних акордів «Весняної хори» у виконанні оркестру театру під орудою головного диригента Олексія Рощака – була присвячена темі любові, що буйним цвітом квітне цієї п’янкої весняної пори.

У розмаїтій концертній програмі артисти-вокалісти, артисти драми та балету мовою музики, співу і танцю оспівували найпрекрасніше з людських почуттів – палке і ніжне кохання, яке упродовж віків надихає поетів і музикантів на створення неперевершених мистецьких шедеврів.

Такими різними, але надзвичайно ліричними і хвилюючими були сольні виступи артистів-вокалістів театру Едуарда Брагіди, Валентина Кореня і Альберта Лукашова. Захопленими оплесками супроводжували глядачі вокальні номери Діни Лобур, що так натхненно співала про кохання, якому світу замало, або проникливо сповідала, що любов назавжди залишатиметься в серці. Приємно вразили глядачів сучасні естрадні композиції у виконанні хормейстера театру Світлани Філін та в дуеті з молодою артисткою нашого театру Євгенією Василенко.

Піднесено й виразно розповідала про кохання у своєму поривчастому, промовистому танку тендітна Анастасія Сальнікова, а яскраві хореографічні замальовки артистів балету (Володимир Кирильченко, Борис і Дмитро Лойченки, Сергій Никонюк, Катерина Ральченко, Анастасія Сальникова, Антоніна Сидоренко, Христина Ятченко) прикрашали розмаїття концертної програми то чітко витриманими ритмами «Антре», то віртуозними пасажами запального рок-н-ролу, то захоплюючою феєрією ефектного «Іспанського танцю».

Як завжди, високомайстерним було виконання сольних партій у різноманітних музичних номерах артистами оркестру: Ігорем Гавриленком (кларнет), Валерією Денисенко (скрипка), Глібом Дорошком (тромбон), Олександром Мовчаном (труба), Костянтином Примаченком (саксофон), Євгеном Шевченком (флейта). Після завершення концертної програми схвильовані глядачі бурхливими оплесками дякували артистам за чудовий музичний вечір.

І хоч цього разу театральна зала не була вщент заповнена, ті
по-справжньому закохані в музику глядачі, що прийшли на концерт, отримали гамму позитивних емоцій і велике задоволення від перегляду підготовленої артистами театру концертної програми.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація