Від північного до західних кордонів

Саме в такому згуртуванні навколо культурно-мистецьких надбань вітчизняної культури усіх жителів України – від півночі до півдня й від сходу до заходу – вбачає свою роль у зміцненні єдності країни творчий колектив Чернігівського театру. І проведення ХХІV-го Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі», участь в якому взяли 12 театральних колективів, і презентація своїх мистецьких робіт на сценах інших театрів – все це допомагає якнайширшому колу людей, доторкнувшись до високого мистецтва театру, краще розуміти справжні духовні цінності, навколо яких варто єднатися.

Маючи на меті презентувати свої творчі надбання якомога численнішим українським глядачам, нести їм радісні зустрічі з театральним мистецтвом, актори нашого театру здійснили з 8 по 10 квітня гастрольне турне західними регіонами України. У ці лагідні весняні дні шевченківці щедро й натхненно дарували свій талант жителям Тернополя, Львова, Рівного. Вдень для юних театралів цих міст було представлено цікаву і веселу виставу «Пригоди Гусеняти», а надвечір на сценах Тернопільського, Львівського і Рівненського театрів панували відчайдушні й вигадливі герої шекспірівської «Комедії помилок» у виконанні чернігівських акторів.

Бурхливі оплески захоплених глядачів були переконливим свідченням, що яскраві виступи шевченківців пройшли з великим успіхом і стали справжнім подарунком любителям театрального мистецтва цих регіонів. Сподіваємось, вони надовго запам’ятають подарований їм день театрального мистецтва та чекатимуть нових зустрічей з акторами Чернігівського облмуздрамтеатру.

Щиро бажаємо нашим акторам наступних успішних виступів перед маленькими і дорослими глядачами великих і малих міст нашої рідної країни та за її межами.

 

Раїса Міненко,

керівник літературно-драматургічної

частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація