Відбувся бенефіс актриси Любові Колесникової

Відзначення ювілейних дат не рідкісна подія в театральному житті. 2016 рік став ювілейним для Чернігівського облмуздрамтеатру – відзначали 90-річчя його заснування. Щороку ми вшановуємо артистів й інших працівників театру з нагоди їхніх круглих дат від дня народження або творчої діяльності. Проте, далеко не кожного разу вдається влаштувати справжнє театральне свято – бенефіс на знак пошани та визнання високої професійної майстерності творчого працівника.
Саме таке святкове театральне дійство – бенефіс актриси Любові Колесникової – відбулося цієї суботи в нашому театрі. Нагода більш ніж поважна – цього року Любов Степанівна відзначила 65-річчя від дня народження та 45-ту річницю сценічної діяльності. Тож з початком нового театрального сезону творчий колектив театру завзято включився в підготовку бенефісу на честь колеги.
З огляду на харáктерні сценічні образи, створені бенефіціанткою упродовж останніх років, до святкової програми були включені сцени з п’яти різних вистав нашого театру, де яскраво і багатогранно проявився різносторонній талант актриси.
Якою гордовито-владною й умудреною життям постала у виконанні Любові Колесникової берегиня ромських звичаїв Гордиля з музичної драми «Циганка Аза». І якою ж хвацькою та заповзятою у досягненні своєї мети вийшла Секлита Лимериха у комедії «За двома зайцями». А який гумористичний і, водночас, зворушливий образ Мамулі створено актрисою в дуеті з народним артистом України Валентином Судаком у виставі «Каліка з острова Інішмаан»! Завдяки високій професійній майстерності Любові Колесникової далеко не головна роль Баби Палажки у «Кайдашевій сім’ї» удалася колоритною і натуральною та раз по раз викликало сміх у залі. А подоба дубоголової бригадирки у гламурній комедії «Кумир душі моєї» відтворена тонко-сатирично і дещо епатажно, але надзвичайно яскраво і переконливо.
Родзинкою бенефісної програми стало художнє привітання, адресоване «мамі Любаші», що у якості сюрпризу було підготовлено артистами театральної трупи і до сліз зворушило винуватицю свята.
Про виняткову обдарованість актриси, неординарну особистість та чуйну, відкриту до людей душу говорили генеральний директор театру Сергій Мойсієнко, вручаючи Почесну грамоту Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, художній керівник–головний режисер театру Андрій Бакіров, який вручив Подяку керівництва Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка, режисер-постановник Віра Тимченко як голова осередку Національної спілки театральних діячів України. Квітами і подарунками вітали Любов Степанівну артисти балету та оркестр театру. Зі щирими вітаннями та побажаннями всіляких гараздів виходили на сцену представники Чернігівського молодіжного театру та обласного театру ляльок імені О.Довженка. А яскравим і зворушливим завершенням цього барвистого театрального свята стали букети і кошики квітів, які виносили і виносили на сцену захоплені глядачі, дякуючи за подаровані миті справжнього акторського мистецтва.
Приєднуючись до щиросердних вітань і теплих побажань шановній Любові Степанівні, зичимо їй творчого натхнення, нових цікавих ролей, довгих років успішного сценічного життя в дружній родині шевченківців!
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація