Відзначали день театру

Цього року відзначення Міжнародного дня театру на головній сцені області проходило декількома святковими хвилями. Вранці колектив театру, що зійшовся в театральній залі на урочисті збори, привітали генеральний директор театру Сергій Мойсієнко та художній керівник Андрій Бакіров. Вони звернулися до присутніх з теплими словами вдячності за плідну співпрацю, відзначили високі сценічні досягнення колективу і вручили працівникам театру почесні грамоти і подяки за самовіддану працю, а також побажали подальшого творчого зростання і нових здобутків на культурно-мистецькій ниві України та за її межами.

Окремою сторінкою святкових зборів став традиційний для театральної трупи обряд посвячення молодих акторів до когорти шевченківців. Цього разу художній керівник театру Андрій Бакіров приводив до Присяги новоприйняту артистку драми Діану Лозовську, яка згідно з традицією забила свого п’ятака у театральні підмостки та скріпила оголошену Присягу підписом і червоними від театрального гриму відбитками пальців.

Наступною барвистою хвилею щодо відзначення Міжнародного дня театру став святковий концерт, підготовлений творчим складом театру. Відкрив концертну програму виступ вихованців театральної студії, які представили сатиричну сценку про негідне поводження деяких глядачів та нагадали про необхідність вимикати мобільні телефони під час вистави. Заінтригувала глядачів пантоміма з театральними масками у виконанні артистів Євгена Бондаря, Дмитра Літашова та Сергія Пунтуса.

Піднесений святковий настрій линув зі сцени у заповнену глядацьку залу від кожного виступу артистів – від вокальних номерів Діни Лобур, Альберта Лукашова, Світлани Філін, Оксани Гребенюк, Світлани Бойко, Едуарда Брагіди, Ольги Коновал, Лариси Кравчук, Світлани Сурай, Владислава Лещенка; від промовистих, хвилюючих хореографічних композицій артистів балету Віталіни Брагіди, Тетяни Вербило, Володимира Кирильченка, Бориса і Дмитра Лойченків, Сергія Никонюка, Анастасії Сальнікової. Райдужну атмосферу свята наповнювало звучання оригінальних музичних творів у високомайстерному виконанні оркестру театру під орудою головного диригента Олексія Рощака. Теплі аплодисменти були адресовані виконавцю сольної партії на трубі Олександру Мовчану. А показ на величезному екрані галереї фотопортретів шевченківців минулих років у вокальному супроводі Владислава Лещенка буквально сколихнув глядацьку залу, яка стоячи вшановувала пам’ять майстрів мистецтва, що віддали своє життя театру.

Чудовою окрасою концертної програми стала участь в ній лауреата міжнародних конкурсів Катерини Руссо, українки за походженням, яка наразі є популярною солісткою італійської опери. У її блискучому виконанні прозвучали арія з оперети «Весела вдова» Ф.Легара, інші твори, виконані спільно з артистами театру. Вельми потішили глядацьку аудиторію жартівливі театральні мініатюри «Цирк» та «Діди» у виконанні артистів театру Євгена Бондаря, Миколи Лемешка, Дмитра Літашова, Сергія Пунтуса.

А піднесений святковий настрій у залі створювали чарівні й елегантні ведучі концертної програми – народний артист України Валентин Судак і заслужена артистка України Наталія Максименко, які і розповіли на початку концерту про здобутки шевченківців на театральній ниві за минулий рік, і звернулися до шановної чернігівської публіки зі словами вдячності за прихильність, підтримку і відданість нашому театрові.

На завершення святкової програми, коли вся трупа зібралась на сцені, художній керівник Андрій Бакіров і генеральний директор Сергій Мойсієнко привітали учасників концерту та глядачів з Міжнародним днем театру й побажали подальшого процвітання театрального мистецтва в рідній Україні.

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація