ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТЕАТРУ

Творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка 27 березня відзначив Міжнародний День театру великим святковим концертом на два відділення, у якому взяли участь артисти драми, артисти-вокалісти, артисти балету та артисти оркестру театру під орудою головного диригента, заслуженого діяча мистецтв України Анатолія Ткачука.

У першому відділенні були показані уривки з музичних вистав української класики у постановці режисера, заслуженого діяча мистецтв України Віри Тимченко. В них продемонстрували свою майстерність заслужені артисти України Антоніна Баглій та Микола Юськов, провідні майстри сцени театру Любов Колесникова, Ірина Олійник, Анатолій Ковальський, а також Ольга Дущенко, Вікторія Пеняєва, Петро Великий, Валентин Корінь, Євген Бондар, Сергій Носенок, Альберт Лукашов, Владислав Лещенко та учасники масових сцен вистав із запальними танцями у постановці головного балетмейстера театру Ольги Шпаковської. Ведучі першого відділення концерту – Ольга Дущенко, Наталія Гнатенко, Євген Бондар та Ігор Ліновицький.
Друге відділення концерту відкривала нова молода артистка-вокалістка театру Олена Стаценко. Глядачів, також, порадували своїми чудовими голосами виступи артистів-вокалістів театру Ольги Турок, Едуарда Брагіди, Альберта Лукашова, Владислава Лещенка та артистки драми Діни Лобур. І знову артисти балету театру продовжували демонструвати глядачам свою блискучу майстерність. Ця естрадна частина концерту сприймалася глядачами так же гаряче, як і перша.
Також у рамках концерту відбувся номер, який був своєрідним проривом у жанрі ілюзії. Вперше в Чернігові був поставлений повноцінний ілюзіон у виконанні  Артема Мойсієнка та артистів балету театру. Ми щиро вітаємо ентузіастів цього оригінального жанру і сподіваємось, що він упевнено закріпиться в нашому театрі і зможе радувати та дивувати глядачів ще багато разів.
Не обійшлося, також, і без сумної, але такої необхідної нотки в концерті, коли на сцену вийшов зі свічкою в руках Владислав Лещенко, а на великому екрані під час співу поминальної пісні були показані фотокартки працівників театру, які пішли з життя, але назавжди залишилися в наших серцях.
В цілому святковий концерт, присвячений Міжнародному Дню театру, пройшов успішно і був гаряче сприйнятий вдячними глядачами. Режисер концерту – художній керівник-головний режисер театру – заслужений артист України Андрій Бакіров.

Ольга Зеленська, театрознавець

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація