ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТЕАТРУ

Творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка 27 березня відзначив Міжнародний День театру великим святковим концертом на два відділення, у якому взяли участь артисти драми, артисти-вокалісти, артисти балету та артисти оркестру театру під орудою головного диригента, заслуженого діяча мистецтв України Анатолія Ткачука.

У першому відділенні були показані уривки з музичних вистав української класики у постановці режисера, заслуженого діяча мистецтв України Віри Тимченко. В них продемонстрували свою майстерність заслужені артисти України Антоніна Баглій та Микола Юськов, провідні майстри сцени театру Любов Колесникова, Ірина Олійник, Анатолій Ковальський, а також Ольга Дущенко, Вікторія Пеняєва, Петро Великий, Валентин Корінь, Євген Бондар, Сергій Носенок, Альберт Лукашов, Владислав Лещенко та учасники масових сцен вистав із запальними танцями у постановці головного балетмейстера театру Ольги Шпаковської. Ведучі першого відділення концерту – Ольга Дущенко, Наталія Гнатенко, Євген Бондар та Ігор Ліновицький.
Друге відділення концерту відкривала нова молода артистка-вокалістка театру Олена Стаценко. Глядачів, також, порадували своїми чудовими голосами виступи артистів-вокалістів театру Ольги Турок, Едуарда Брагіди, Альберта Лукашова, Владислава Лещенка та артистки драми Діни Лобур. І знову артисти балету театру продовжували демонструвати глядачам свою блискучу майстерність. Ця естрадна частина концерту сприймалася глядачами так же гаряче, як і перша.
Також у рамках концерту відбувся номер, який був своєрідним проривом у жанрі ілюзії. Вперше в Чернігові був поставлений повноцінний ілюзіон у виконанні  Артема Мойсієнка та артистів балету театру. Ми щиро вітаємо ентузіастів цього оригінального жанру і сподіваємось, що він упевнено закріпиться в нашому театрі і зможе радувати та дивувати глядачів ще багато разів.
Не обійшлося, також, і без сумної, але такої необхідної нотки в концерті, коли на сцену вийшов зі свічкою в руках Владислав Лещенко, а на великому екрані під час співу поминальної пісні були показані фотокартки працівників театру, які пішли з життя, але назавжди залишилися в наших серцях.
В цілому святковий концерт, присвячений Міжнародному Дню театру, пройшов успішно і був гаряче сприйнятий вдячними глядачами. Режисер концерту – художній керівник-головний режисер театру – заслужений артист України Андрій Бакіров.

Ольга Зеленська, театрознавець

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація