VIP за бажанням

Відтепер кожен за бажанням може стати VIP-гостем у нашому театрі, придбавши запроваджений VIP-абонемент на відвідування спектаклів упродовж 91-го театрального сезону.

У пошуках нових, привабливих і зручних для наших шановних глядачів форм обслуговування адміністрація Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка зупинила свій вибір на запровадженні такого дещо незвичного, але досить цікавого способу запрошення до театру, як VIP-КАРТКА на відвідування вистав нашого театру

До VIP-КАРТКИ входить 8 купонів, що дає змогу при придбанні у касі квитка на виставу нашого театру отримати у подарунок другий квиток на місце поруч. Отже протягом сезону Ви як власник VIP-КАРТКИ маєте можливість отримати додатково квитки на 8 вистав одного з найкращих в Україні Чернігівського муздрамтеатру. Але й це ще не все. Крім купонів, до VIP-КАРТКИ також входить один VIP-куток (відрізний). При пред’явленні чотирьох VIP-кутків Ви отримаєте ще одну VIP-КАРТКУ безкоштовно.

Акція ексклюзивна, кількість VIP-КАРТОК обмежена, тому придбати таку VIP-КАРТКУ можна тільки безпосередньо у представників компанії Save-Max, єдиного виробника та дистриб’ютора даної VIP-КАРТКИ.

Є невелике застереження щодо отримання подарункового квитка, про що ми, поважаючи наших глядачів, вважаємо за необхідне попередити. У разі відсутності вільних місць театр не може гарантувати придбання квитків на вибраний спектакль, але у цьому випадку Вам обов’язково буде запропоновано квитки на іншу виставу.

Більш детальну інформацію щодо придбання та використання VIP-КАРТКИ можна отримати у відділі реклами та комерційної роботи (тел. 67-52-80) або у касі театру (тел. 77-44-80).

Завжди раді бачити Вас разом з рідними і друзями на виставах Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка.

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація