VIP за бажанням

Відтепер кожен за бажанням може стати VIP-гостем у нашому театрі, придбавши запроваджений VIP-абонемент на відвідування спектаклів упродовж 91-го театрального сезону.

У пошуках нових, привабливих і зручних для наших шановних глядачів форм обслуговування адміністрація Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка зупинила свій вибір на запровадженні такого дещо незвичного, але досить цікавого способу запрошення до театру, як VIP-КАРТКА на відвідування вистав нашого театру

До VIP-КАРТКИ входить 8 купонів, що дає змогу при придбанні у касі квитка на виставу нашого театру отримати у подарунок другий квиток на місце поруч. Отже протягом сезону Ви як власник VIP-КАРТКИ маєте можливість отримати додатково квитки на 8 вистав одного з найкращих в Україні Чернігівського муздрамтеатру. Але й це ще не все. Крім купонів, до VIP-КАРТКИ також входить один VIP-куток (відрізний). При пред’явленні чотирьох VIP-кутків Ви отримаєте ще одну VIP-КАРТКУ безкоштовно.

Акція ексклюзивна, кількість VIP-КАРТОК обмежена, тому придбати таку VIP-КАРТКУ можна тільки безпосередньо у представників компанії Save-Max, єдиного виробника та дистриб’ютора даної VIP-КАРТКИ.

Є невелике застереження щодо отримання подарункового квитка, про що ми, поважаючи наших глядачів, вважаємо за необхідне попередити. У разі відсутності вільних місць театр не може гарантувати придбання квитків на вибраний спектакль, але у цьому випадку Вам обов’язково буде запропоновано квитки на іншу виставу.

Більш детальну інформацію щодо придбання та використання VIP-КАРТКИ можна отримати у відділі реклами та комерційної роботи (тел. 67-52-80) або у касі театру (тел. 77-44-80).

Завжди раді бачити Вас разом з рідними і друзями на виставах Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка.

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація