Вітання зі святом весни

В цей чудовий березневий вечір теплі й зворушливі привітання чоловічого складу театральної трупи на початку концерту збурили лаву хвилюючих почуттів у присутніх в залі жінок. Й уся святкова концертна програма була присвячена дорогим і любим жінкам у всій їхній багатоманітності – возвеличували жінку-матір, дякували вірним подругам, бажали щасливої долі сестрам і донькам. Окрема шана, щире захоплення і побажання міцності в боротьбі за перемогу були адресовані мужнім українкам-захисницям, які відстоюють незалежність рідної землі у лавах ЗСУ, загонах тероборони, численних волонтерських хабах і організаціях, що надають допомогу українській армії.

Різнобарвні й багатоликі образи жінок поставали з вокальних номерів заслуженого артиста України Едуарда Брагіди, артистів театру Альберта Лукашова, Владислава Лещенка, Станіслава Аракільяна, Юлії Козакової. Артисти балету Віталіна Брагіда, Анастасія Сальникова, Володимир Кирильченко і Дмитро Лойченко прикрасили святкову концертну програму хвилюючими хореографічними замальовками – від драматичної композиції «Тиша» і ніжно-проникливого «Дуету» до містично-ритуального танку «Відьма» і напружено-імпульсивного аргентинського танго. Глибоко вразив глядацьку аудиторію вокальний дует «Думи мої» у виконанні Світлани Бойко і Едуарда Брагіди, що супроводжувався показом на екрані фотопортретів жінок-воїнів, які сьогодні в лавах ЗСУ захищають рідну землю. Чудовим подарунком до свята усім матусям і бабусям, що знаходились у залі, були енергійні і запальні виступи запрошених до участі у концерті давніх друзів нашого театру – народного художнього колективу студії сучасного танцю «Бродвей». Тепло зустрічали глядачі музичні концертні номери у виконанні оркестру театру під керівництвом заслуженого артиста України Олексія Рощака, який супроводжував вокальні виступи солістів та створював піднесений святковий настрій. Високомайстерне виконання оркестрантами прекрасних музичних творів щоразу викликало щире захоплення глядачів і завершувалося тривалими оваціями.

Після завершення концертної програми вся глядацька аудиторія, стоячи, бурхливими оплесками дякувала артистам, які зробили такий чудовий подарунок до свята 8 Березня.

Вітаючи наших дорогих жінок з цим світлим і ніжним весняним святом, щиро бажаємо щасливої жіночої долі, втіхи від дітей і онуків, любові і турботи від чоловіків, дочекатися з війни своїх найдорожчих захисників, разом з ними зустрічати нашу Перемогу та будувати світле мирне життя в рідній Україні.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація