Вітаємо Анастасію Кузик з отриманням Гранту Президента України

У цьому році Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка висунув кандидатуру молодого режисера Анастасії Кузик на здобуття гранту Президента України для постановки спектаклю на сцені театру.

Анастасія Кузик з 2017 року працює у Чернігівському облмуздрамтеатрі ім. Т.Г.Шевченка на посаді артистки драми. У листопаді 2018 року на «Білій сцені» відбулась прем’єра поставленої нею вистави «Невчасно» за п’єсою Лани Ра, яка була схвально сприйнята глядацькою аудиторією і включена до діючого репертуару театру.

У лютому п.р. експертною комісією Мінкультури України щодо надання грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального мистецтва на конкурсній основі було прийнято рішення підтримати трьох претендентів на одержання гранту Президента України для створення і реалізації творчих проектів у галузі театрального мистецтва у 2019 році, серед яких і режисер Кузик Анастасія Сергіївна.

6 червня цього року підписано Розпорядження Президента України «Про призначення грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, образотворчого мистецтва, а також молодим письменникам і майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів», згідно з яким у галузі театрального мистецтва призначено грант Президента України Кузик Анастасії Сергіївні – режисеру для створення і реалізації творчого проекту «Наймичка» за п’єсою І.Карпенка-Карого на базі Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка (м.Чернігів), у розмірі 139 тисяч 565 гривень.

Щиро вітаємо молодого режисера-постановника Анастасію Кузик з підтримкою її творчого проекту й отриманням гранту Президента України. Зичимо успішної його реалізації на чернігівській сцені, творчих успіхів і нових здобутків у мистецькій діяльності.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація