Вітаємо Анастасію Кузик з отриманням Гранту Президента України

У цьому році Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка висунув кандидатуру молодого режисера Анастасії Кузик на здобуття гранту Президента України для постановки спектаклю на сцені театру.

Анастасія Кузик з 2017 року працює у Чернігівському облмуздрамтеатрі ім. Т.Г.Шевченка на посаді артистки драми. У листопаді 2018 року на «Білій сцені» відбулась прем’єра поставленої нею вистави «Невчасно» за п’єсою Лани Ра, яка була схвально сприйнята глядацькою аудиторією і включена до діючого репертуару театру.

У лютому п.р. експертною комісією Мінкультури України щодо надання грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального мистецтва на конкурсній основі було прийнято рішення підтримати трьох претендентів на одержання гранту Президента України для створення і реалізації творчих проектів у галузі театрального мистецтва у 2019 році, серед яких і режисер Кузик Анастасія Сергіївна.

6 червня цього року підписано Розпорядження Президента України «Про призначення грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, образотворчого мистецтва, а також молодим письменникам і майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів», згідно з яким у галузі театрального мистецтва призначено грант Президента України Кузик Анастасії Сергіївні – режисеру для створення і реалізації творчого проекту «Наймичка» за п’єсою І.Карпенка-Карого на базі Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка (м.Чернігів), у розмірі 139 тисяч 565 гривень.

Щиро вітаємо молодого режисера-постановника Анастасію Кузик з підтримкою її творчого проекту й отриманням гранту Президента України. Зичимо успішної його реалізації на чернігівській сцені, творчих успіхів і нових здобутків у мистецькій діяльності.

 

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Прес-конференція до закриття 93-го сезону – Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім.Т.Г Шевченка
2019-06-13
[…] […]
Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація