Вітаємо із 60-річчям Сергія Миколайовича Чеботка!

Колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка щиросердно вітає із 60-річчям Чеботка Сергія Миколайовича, начальника відділу з реклами та комерційної роботи театру.

Чеботок С.М. народився 06 листопада 1958 року в с. Анисів, що на Чернігівщині. Після школи навчався у Чернігівському державному педагогічному інституті ім. Т.Г.Шевченка, який закінчив у 1980 році за спеціальністю загальнотехнічні дисципліни і праця.

З вересня 2011 року керує відділом з реклами та комерційної роботи Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка. До сфери діяльності очолюваного ним відділу входить формування рекламної стратегії, що ґрунтується на перспективних напрямах подальшого розвитку закладу; планування робіт з організації рекламних кампаній; підготовка та проведення прес-конференцій керівництва театру, присвячених відкриттю і закриттю театрального сезону, показу прем’єрних вистав, проведенню на базі театру фестивальних, інших знакових культурно-мистецьких заходів; безпосередні контакти з представниками засобів масової інформації.

Також до його обов’язків входить вироблення основної ідеї рекламної кампанії та визначення типів конкретних носіїв реклами, тобто банери, афіші, флайєра, рекламні ролики тощо. Планування разом з керівництвом театру гастрольної діяльності та організаційне забезпечення виступів творчого складу під час гастрольних поїздок. Крім того, відділ реклами та комерційної роботи відіграє значну роль в розробці та поширюванні комплексів фірмового стилю, брендів театру, піклується про їх правовий захист.

За час роботи в Чернігівському театрі Сергій Миколайович брав активну участь в організації гастрольних виступів колективу театру на сценічних майданчиках Києва, Сум, Полтави, Миколаєва, Рівного, Харкова, Чернівців, Івано-Франківська, Тернополя, Ужгорода, Дніпра, Кременчука, Миргорода, Лубен, Конотопу, Шостки, Ніжина, Прилук і багатьох районів Чернігівської області.

За сумлінне виконання службових обов’язків та високі виробничі досягнення неодноразово нагороджувався Почесними грамотами і Подяками обласної державної адміністрації і обласної ради, Департаменту культури і керівництва театру.

Вітаючи шановного Сергія Миколайовича із 60-річним ювілеєм, щиро зичимо міцного здоров’я, нових успіхів у роботі, особистого щастя і добробуту в родині!

 

Колектив театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація