Вітаємо із 60-річчям Сергія Миколайовича Чеботка!

Колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка щиросердно вітає із 60-річчям Чеботка Сергія Миколайовича, начальника відділу з реклами та комерційної роботи театру.

Чеботок С.М. народився 06 листопада 1958 року в с. Анисів, що на Чернігівщині. Після школи навчався у Чернігівському державному педагогічному інституті ім. Т.Г.Шевченка, який закінчив у 1980 році за спеціальністю загальнотехнічні дисципліни і праця.

З вересня 2011 року керує відділом з реклами та комерційної роботи Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка. До сфери діяльності очолюваного ним відділу входить формування рекламної стратегії, що ґрунтується на перспективних напрямах подальшого розвитку закладу; планування робіт з організації рекламних кампаній; підготовка та проведення прес-конференцій керівництва театру, присвячених відкриттю і закриттю театрального сезону, показу прем’єрних вистав, проведенню на базі театру фестивальних, інших знакових культурно-мистецьких заходів; безпосередні контакти з представниками засобів масової інформації.

Також до його обов’язків входить вироблення основної ідеї рекламної кампанії та визначення типів конкретних носіїв реклами, тобто банери, афіші, флайєра, рекламні ролики тощо. Планування разом з керівництвом театру гастрольної діяльності та організаційне забезпечення виступів творчого складу під час гастрольних поїздок. Крім того, відділ реклами та комерційної роботи відіграє значну роль в розробці та поширюванні комплексів фірмового стилю, брендів театру, піклується про їх правовий захист.

За час роботи в Чернігівському театрі Сергій Миколайович брав активну участь в організації гастрольних виступів колективу театру на сценічних майданчиках Києва, Сум, Полтави, Миколаєва, Рівного, Харкова, Чернівців, Івано-Франківська, Тернополя, Ужгорода, Дніпра, Кременчука, Миргорода, Лубен, Конотопу, Шостки, Ніжина, Прилук і багатьох районів Чернігівської області.

За сумлінне виконання службових обов’язків та високі виробничі досягнення неодноразово нагороджувався Почесними грамотами і Подяками обласної державної адміністрації і обласної ради, Департаменту культури і керівництва театру.

Вітаючи шановного Сергія Миколайовича із 60-річним ювілеєм, щиро зичимо міцного здоров’я, нових успіхів у роботі, особистого щастя і добробуту в родині!

 

Колектив театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація