Вітаємо лауреатів обласної стипендії

Колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка вітає артистів драми Дмитра Літашова та Світлану Сурай з призначенням обласної стипендії на 2018 рік згідно з розпорядженням облдержадміністрації «Про призначення обласних стипендій творчій молоді».

Колеги щиро раді, що до десятка представників молодого творчого покоління Чернігівщини, які отримуватимуть її упродовж поточного року, потрапило двоє талановитих акторів із творчого складу шевченківців. Яскраві сценічні образи, створені кожним з ним протягом останніх театральних сезонів, переконливо свідчать про правомірність такої відзнаки. Це такі різнопланові, але завжди динамічні і вражаючі вибуховою енергетикою ролі Дмитра Літашова: Віктор Джонсон («Смішні гроші» Р.Куні), Єврей («Комедія про… сенс існування» за В.Рудовим), Чорт («Ніч перед Різдвом» за М.Гоголем), Даміан («Вій. Докудрама» Н.Ворожбит за М.Гоголем) та інші. Це такі різнобарвні Циганка Аза («Циганка Аза» М.Старицького) і Дитина-ангел («Не плачте за мною ніколи…» за М.Матіос) та надзвичайно правдиві й переконливі образи наших сучасниць – Дреньки («Вій. Докудрама» Н.Ворожбит за мотивами повісті М.Гоголя) і Наталі Баніної («Наташа. Хроніка мрії» за п’єсою Я.Пулінович) у виконанні Світлани Сурай.

Зичимо нашим дорогим стипендіатам подальшого професійного зростання, нових творчих здобутків, визнання і любові чернігівських шанувальників театру.

Колектив театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація