Вітаємо нове поповнення!

         14 вересня, майже за місяць до відкриття нового 92-го театрального сезону, відбулися збори творчого складу Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка, головною темою яких було представлення нових артистів, що пройшли конкурсний відбір аби працювати в нашому театрі.

         Лави театрального оркестру поповнили молоді талановиті музиканти Данило Махнєй, Андрій Токар, Вікторія Красько та Олександр Мовчан. До складу балетної групи увійшла юна Тетяна Вербило. Повернувся в театральну трупу на посаду артиста-вокаліста Владислав Лещенко.

         Яскравою святковою подією, яка запам’ятається на все життя, стало посвячення в артисти нашого театру цілого гурту акторської молоді – Ганни Колесникової, Анастасії Кузик, Сергія Лефорта, Катерини Ткачук, Ольги Ярошенко. Художній керівник-головний режисер театру Андрій Бакіров за участю театральної молоді з попереднього поповнення привів до Присяги нове покоління акторів-новобранців та побажав їм успішного творчого шляху в дружній театральній родині шевченківців. «Новопосвячені» присягалися іменами усіх театральних богів і адептів драматургії на вірність акторській професії й відданість творчій громаді Чернігівського театру. Вони з хвилюванням і відчуттям відповідальності поставили під Присягою свої підписи та відбитки пальців «театральною кров’ю», себто червоним гримом, а також згідно з нашою театральною традицією «вставили свої п’ять копійок» – забили п’ятаки в театральну сцену, на якій відтепер мають повне право на власне творче життя.

         Щиро вітаємо молоде поповнення артистів драми, балету і оркестру до творчого складу нашого театру, зичимо сил і наснаги, успіхів і натхнення, здобуття високої професійної майстерності на чернігівській сцені.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація