Вітаємо нове поповнення!

         14 вересня, майже за місяць до відкриття нового 92-го театрального сезону, відбулися збори творчого складу Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка, головною темою яких було представлення нових артистів, що пройшли конкурсний відбір аби працювати в нашому театрі.

         Лави театрального оркестру поповнили молоді талановиті музиканти Данило Махнєй, Андрій Токар, Вікторія Красько та Олександр Мовчан. До складу балетної групи увійшла юна Тетяна Вербило. Повернувся в театральну трупу на посаду артиста-вокаліста Владислав Лещенко.

         Яскравою святковою подією, яка запам’ятається на все життя, стало посвячення в артисти нашого театру цілого гурту акторської молоді – Ганни Колесникової, Анастасії Кузик, Сергія Лефорта, Катерини Ткачук, Ольги Ярошенко. Художній керівник-головний режисер театру Андрій Бакіров за участю театральної молоді з попереднього поповнення привів до Присяги нове покоління акторів-новобранців та побажав їм успішного творчого шляху в дружній театральній родині шевченківців. «Новопосвячені» присягалися іменами усіх театральних богів і адептів драматургії на вірність акторській професії й відданість творчій громаді Чернігівського театру. Вони з хвилюванням і відчуттям відповідальності поставили під Присягою свої підписи та відбитки пальців «театральною кров’ю», себто червоним гримом, а також згідно з нашою театральною традицією «вставили свої п’ять копійок» – забили п’ятаки в театральну сцену, на якій відтепер мають повне право на власне творче життя.

         Щиро вітаємо молоде поповнення артистів драми, балету і оркестру до творчого складу нашого театру, зичимо сил і наснаги, успіхів і натхнення, здобуття високої професійної майстерності на чернігівській сцені.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація