Вітаємо провідного майстра сцени Едуарда Брагіду з ювілеєм!

Колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка щиросердно вітає провідного майстра сцени, артиста-вокаліста Едуарда Брагіду, який в цьому році відзначає свій 50-річний ювілей.

Едуард Михайлович Брагіда народився 26 листопада 1969 року в с. Тарас Шевченко Ріпкинського району Чернігівської області. Після закінчення у 1992 році Ніжинського училища культури був запрошений на посаду артиста-вокаліста Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка.

За час роботи в театрі Едуард Брагіда зіграв багато різнопланових – як вокальних, так і суто драматичних ролей у різножанрових виставах. Найбільш яскраві такі, як Іван (опера М.Аркаса «Катерина» за поемою Т.Шевченка), Султан (опера «Запорожець за Дунаєм» С.Гулака-Артемовського), Степан (дума-опера «Сліпий» за поемою Т.Шевченка «Невольник»), Той, що в скалі сидить («Лісова пісня» Лесі Українки), Радник («Кумир душі моєї…» Д.Фонвізіна), Гриць («У неділю рано зілля копала» за О.Кобилянською), Дудукін («Без вини винуваті» О.Островського), Скорик («Сватання на Гончарівці» Г.Квітки-Основ’яненка), Базильський («Двадцять хвилин з янголом» О.Вампілова), Дорош («Панночка» Н.Садур за М.Гоголем), Іван Іванович («Миргород» за М.Гоголем), Джордж («Французька вечеря» М.Камолетті), Сільвіо («Слуга двох панів» К.Гольдоні), Граф Альмавіва («Безумний день, або Весілля Фігаро» П.-О.Бомарше), Констебль Уоррен («Наше містечко» Т.Уайлдера), Король «Нельська вежа» О.Дюма), Гнат Карий («Назар Стодоля» Т.Шевченка), Джон Сміт («Тато в павутинні» Р.Куні), Малий Бобі («Каліка з острова Інішмаан» М.МаккДонаха), Антон («ЖадOFF» за О.Островським), Купець («Комедія помилок» В.Шекспіра), Голландець («Смішні гроші» Р.Куні), Апраш («Циганка Аза» М.Старицького), Запорожець і Пацюк («Ніч перед Різдвом» за М.Гоголем), Голова («Майська ніч» М.Старицького за М.Гоголем), Степан Дранко («Перемудрували» за М.Кропивницьким), Богаєвський («Балада про Крути» А.Покришеня), Жеронт («Скапен» за п’єсою Мольєра «Витівки Скапена»), Едік («Танго» С.Мрожека) та інші.

Особливою сторінкою сценічної творчості артиста-вокаліста Едуарда Брагіди є участь у концертних програмах театру, де його сольні номери користуються великим успіхом у глядачів. Для шанувальників музичного мистецтва він створив власну концертну програму «З любов’ю», а разом з колегою по цеху Альбертом Лукашовим ювілейну концертну програму «Осінній унісон» до 25-річчя творчої діяльності, яка відбулася 1 листопада цього року.

За високі творчі досягнення артист Едуард Брагіда неодноразово відзначався Почесними грамотами та подяками керівництва області, Департаменту культури і театру.

Вітаючи шановного Едуарда Михайловича з 50-річним ювілеєм, увесь колектив театру бажає йому натхнення і наснаги, прихильності вдячних глядачів та міцного здоров’я на довгі роки творчої праці на Чернігівській сцені.

 

Раїса Міненко,  керівник літературно-драматургічної частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація