Вітаємо з 55-річчям від дня народження Альберта Лукашова!

Щиросердно вітає колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка з 55-річчям від дня народження артиста-вокаліста вищої категорії Альберта Лукашова.

Альберт Лукашов народився 22 червня 1963 року в Чернігові. Після закінчення школи навчався в Черкаському музичному училищі, служив в армії, був викладачем у Канівському культпросвітучилищі. У 1993 році закінчив Київський державний інститут культури по класу вокалу та поступив на роботу до Черкаського облмуздрамтеатру, а з 1995 року – артист Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка.

Начебто нещодавно прийшов на чернігівську сцену молодий обдарований вокаліст, а як виявилося згодом, і талановитий актор Альберт Лукашов. Але який яскравий творчий шлях пройдено за цей період, насичений різноманітними сценічними образами – від Андрія в опері С.Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» та Фреді в опереті «Моя прекрасна леді» Ф.Лоу до Писаря у гоголівській «Майській ночі» на закритті 90-го ювілейного театрального сезону.

Про широкий творчий діапазон артиста свідчать такі різнопланові ролі у різножанрових виставах, як Андрій – опера М.Аркаса «Катерина» за поемою Т.Шевченка, Панько та Опанас Іванович – «Сорочинський ярмарок» М.Старицького за М.Гоголем, Петро – «Наталка Полтавка» І.Котляревсько, Федотик Олексій Петрович – «Три сестри» А.Чехова, Отець Варфоломій – «Мольєр» М.Булгакова, Олексій – «Сватання на Гончарівці» Г.Квітки-Основ’яненка, Муров – «Без вини винуваті» О.Островського, Степан – «Дамських справ майстер» Д.Шевцова за п’єсою «За двома зайцями» М.Старицького, Син Лаврін – «Кайдашева сім’я» за І.Нечуєм-Левицьким, Лопуцьковський – «Насильно милим не будеш» М.Ножкіна за п’єсою Г.Квітки-Основ’яненки «Шельменко-денщик», Доктор Ломбарді – «Слуга двох панів» К.Гольдоні, Саймон Стімсон – «Наше містечко» Т.Уайлдера, Кобзар на вечорницях – «Назар Стодоля» Т.Шевченка, Голуб та Лірник – «Циганка Аза» М.Старицького, Запорожець – «Ніч перед Різдвом» за М.Гоголем, Писар Скакунець – «Перемудрували» за М.Кропивницьким, Тимченко – «Балада про Крути» А.Покришеня.

Багато цікавих сценічних образів створено актором у виставах для дітей, зокрема, Король – «Сестра моя русалонька» Л.Розумовської, Неділя – «Білосніжка та семеро гномів» О.Табакова і Л.Устинова, Ворон – «Снігова королева» Є.Шварца, Старий – «Зимова казка» М.Шуринової, Харшахін – «Чарівна лампа Аладдіна» Саші Лихого, Розбійник – інтермедія «Новорічна країна казок» та інші.

Володіючи чудовим мелодійним тенором, Альберт Лукашов блискуче виконував арії та дуети з класичних оперет у постановці «Вас запрошує оперета», бере активну участь у концертних програмах та культурно-мистецьких заходах театру, виконуючи класичні, народні та сучасні вокальні твори. Його виступи на чернігівській сцені користуються незмінним успіхом як у сценічних ролях, так і в концертних програмах театру.

Вітаючи шановного Альберта Валентиновича із 55-річчям від дня народження, щиро бажаємо йому міцного здоров’я на довгі роки, незмінної глядацької прихильності та нових творчих успіхів у самовідданому служінні театральному мистецтву.

Колектив театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація