Вітаємо з 55-річчям від дня народження Альберта Лукашова!

Щиросердно вітає колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка з 55-річчям від дня народження артиста-вокаліста вищої категорії Альберта Лукашова.

Альберт Лукашов народився 22 червня 1963 року в Чернігові. Після закінчення школи навчався в Черкаському музичному училищі, служив в армії, був викладачем у Канівському культпросвітучилищі. У 1993 році закінчив Київський державний інститут культури по класу вокалу та поступив на роботу до Черкаського облмуздрамтеатру, а з 1995 року – артист Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка.

Начебто нещодавно прийшов на чернігівську сцену молодий обдарований вокаліст, а як виявилося згодом, і талановитий актор Альберт Лукашов. Але який яскравий творчий шлях пройдено за цей період, насичений різноманітними сценічними образами – від Андрія в опері С.Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» та Фреді в опереті «Моя прекрасна леді» Ф.Лоу до Писаря у гоголівській «Майській ночі» на закритті 90-го ювілейного театрального сезону.

Про широкий творчий діапазон артиста свідчать такі різнопланові ролі у різножанрових виставах, як Андрій – опера М.Аркаса «Катерина» за поемою Т.Шевченка, Панько та Опанас Іванович – «Сорочинський ярмарок» М.Старицького за М.Гоголем, Петро – «Наталка Полтавка» І.Котляревсько, Федотик Олексій Петрович – «Три сестри» А.Чехова, Отець Варфоломій – «Мольєр» М.Булгакова, Олексій – «Сватання на Гончарівці» Г.Квітки-Основ’яненка, Муров – «Без вини винуваті» О.Островського, Степан – «Дамських справ майстер» Д.Шевцова за п’єсою «За двома зайцями» М.Старицького, Син Лаврін – «Кайдашева сім’я» за І.Нечуєм-Левицьким, Лопуцьковський – «Насильно милим не будеш» М.Ножкіна за п’єсою Г.Квітки-Основ’яненки «Шельменко-денщик», Доктор Ломбарді – «Слуга двох панів» К.Гольдоні, Саймон Стімсон – «Наше містечко» Т.Уайлдера, Кобзар на вечорницях – «Назар Стодоля» Т.Шевченка, Голуб та Лірник – «Циганка Аза» М.Старицького, Запорожець – «Ніч перед Різдвом» за М.Гоголем, Писар Скакунець – «Перемудрували» за М.Кропивницьким, Тимченко – «Балада про Крути» А.Покришеня.

Багато цікавих сценічних образів створено актором у виставах для дітей, зокрема, Король – «Сестра моя русалонька» Л.Розумовської, Неділя – «Білосніжка та семеро гномів» О.Табакова і Л.Устинова, Ворон – «Снігова королева» Є.Шварца, Старий – «Зимова казка» М.Шуринової, Харшахін – «Чарівна лампа Аладдіна» Саші Лихого, Розбійник – інтермедія «Новорічна країна казок» та інші.

Володіючи чудовим мелодійним тенором, Альберт Лукашов блискуче виконував арії та дуети з класичних оперет у постановці «Вас запрошує оперета», бере активну участь у концертних програмах та культурно-мистецьких заходах театру, виконуючи класичні, народні та сучасні вокальні твори. Його виступи на чернігівській сцені користуються незмінним успіхом як у сценічних ролях, так і в концертних програмах театру.

Вітаючи шановного Альберта Валентиновича із 55-річчям від дня народження, щиро бажаємо йому міцного здоров’я на довгі роки, незмінної глядацької прихильності та нових творчих успіхів у самовідданому служінні театральному мистецтву.

Колектив театру

Фотогалерея

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація