Вітаємо з блискучою перемогою у Бресті!

За підсумками найпрестижнішого театрального фестивалю Білорусі «Біла вежа», який проходив 9–16 вересня у Бресті, творчий колектив Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка визнано «Кращим акторським ансамблем».
У Міжнародному театральному фестивалі «Біла вежа-2016» взяли участь 25 театральних колективів із 16 країн, було представлено 26 спектаклів, які відвідали близько 10 тисяч глядачів. Рішенням експертної ради фестивалю Гран-прі цього року не присуджувався, а були встановлені спеціальні призи у різних номінаціях. З приємністю дізналися, що із п’яти переможців в окремих номінаціях два театральні колективи – чернігівський і львівський – з України, а наш театр став переможцем у номінації «Кращий акторський ансамбль»!
Бурхливі овації захоплених глядачів, коли вся театральна зала Брестського драмтеатру стоячи вітала шевченківців з успішним виступом, стали найвищим визнанням професійної майстерності творців і виконавців феєричного сценічного дійства «Ніч перед Різдвом» за твором М.Гоголя у постановці художнього керівника – головного режисера театру, заслуженого артиста України Андрія Бакірова.
Щиросердно вітаємо творчий колектив Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка з отриманою блискучою перемогою на фестивалі «Біла вежа», пишаємось вкотре підтвердженим високим рівнем режисерської та акторської роботи усього творчого колективу, зичимо нових і нових перемог на фестивалях і конкурсах найвищого рівня!
Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація