Вітаємо з нагородою на театральному фестивалі жіночої творчості

Цієї осені актори Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка представляли на Міжнародному театральному фестивалі жіночої творчості імені Марії Заньковецької, який проходив у Ніжині з 27 жовтня по 06 листопада, славнозвісну «Комедію помилок» Вільяма Шекспіра, яка вже була презентована на сценах багатьох міст України і отримала схвальні відгуки як глядацької аудиторії, так і театральних критиків.

Доречним тут буде пригадати, що ця вистава, поставлена художнім керівником – головним режисером нашого театру, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим, здобула Гран-прі на XVIII Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії», який проходив у Херсоні в травні цього року.

Захопленими вигуками й оплесками зустрічали ніжинські шанувальники театрального мистецтва запаморочливі витівки героїв осучасненого прочитання класичної «Комедії помилок» Вільяма Шекспіра, гаряче дякували чернігівським акторам за натхненну гру і подарований чудовий настрій.

Отже, згідно з рішенням журі Міжнародного театрального фестивалю жіночої творчості імені Марії Заньковецької, за високу індивідуальну майстерність визнано лауреатом фестивалю і нагороджено дипломом у номінації «Краща жіноча роль другого плану» актрису нашого театру Ірину Лозовську за виконання ролі Люціани у виставі «Комедія помилок» Вільяма Шекспіра.

Вітаючи дипломантку з успішним виступом на театральному фестивалі жіночої творчості та отриманою перемогою, щиро бажаємо плідних творчих пошуків у створенні яскравих сценічних образів, вагомих акторських здобутків та нових перемог у найпрестижніших фестивалях і конкурсах!

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація