Вітаємо з перемогою на фестивалі «Золоті оплески Буковини»-2015!

Як уже повідомлялося, з 23 жовтня по 2 листопада у Чернівцях проходив Х фестиваль комедії «Золоті оплески Буковини», в якому взяли участь артисти Чернігівського облмуздрамтеатру. 26 жовтня на сцені Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. О.Кобилянської шевченківці представили класичну шекспірівську «Комедію помилок».

У цьому році на Чернівецькому фестивалі оцінку робіт учасників фестивалю, окрім офіційного журі, здійснювало також і альтернативне журі, до складу якого увійшли представники найпопулярніших у регіоні мас-медіа.

Згідно з оголошеними учора ввечері результатами фестивалю комедії «Зололті оплески Буковини»-2015 перше місце у номінації «кращий режисерський задум та втілення» присуджено «Комедії помилок» Чернігівського облмуздрамтиеатру у постановці художнього керівника – головного режисера нашого театру, заслуженого артиста України Андрія Бакірова.

У номінації «краща чоловіча роль другого плану» переможцем став артист театру Дмитро Літашов за роль Дроміо та спецільну відзнаку «Майбутнє української сцени» отримав артист театру Євген Бондар за роль Антіфола – у виставі нашого театру «Комедія помилок».

Кращою виставою – поряд з рішенням офіційного журі стосовно комедії О.Фредо «Дами і гусари» Національного академічного драматичного театру ім.І.Франка – за версією альтернативного журі визнано «Комедію помилок» В.Шекспіра Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка.

Переконані, усі шанувальники театрального мистецтва Чернігівщини радо приєднаються до вітань з перемогою творчої групи щевченківців, які гідно представляли наш театр на фестивальному форумі Буковинського краю. Натхнення усім вам, вагомих творчих здобутків, глядацької прихильності та яскравих перемог у найпрестижніших мистецьких конкурсах і проектах!

 

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація