Вітаємо з перемогою на фестивалі «Золоті оплески Буковини»-2015!

Як уже повідомлялося, з 23 жовтня по 2 листопада у Чернівцях проходив Х фестиваль комедії «Золоті оплески Буковини», в якому взяли участь артисти Чернігівського облмуздрамтеатру. 26 жовтня на сцені Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. О.Кобилянської шевченківці представили класичну шекспірівську «Комедію помилок».

У цьому році на Чернівецькому фестивалі оцінку робіт учасників фестивалю, окрім офіційного журі, здійснювало також і альтернативне журі, до складу якого увійшли представники найпопулярніших у регіоні мас-медіа.

Згідно з оголошеними учора ввечері результатами фестивалю комедії «Зололті оплески Буковини»-2015 перше місце у номінації «кращий режисерський задум та втілення» присуджено «Комедії помилок» Чернігівського облмуздрамтиеатру у постановці художнього керівника – головного режисера нашого театру, заслуженого артиста України Андрія Бакірова.

У номінації «краща чоловіча роль другого плану» переможцем став артист театру Дмитро Літашов за роль Дроміо та спецільну відзнаку «Майбутнє української сцени» отримав артист театру Євген Бондар за роль Антіфола – у виставі нашого театру «Комедія помилок».

Кращою виставою – поряд з рішенням офіційного журі стосовно комедії О.Фредо «Дами і гусари» Національного академічного драматичного театру ім.І.Франка – за версією альтернативного журі визнано «Комедію помилок» В.Шекспіра Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка.

Переконані, усі шанувальники театрального мистецтва Чернігівщини радо приєднаються до вітань з перемогою творчої групи щевченківців, які гідно представляли наш театр на фестивальному форумі Буковинського краю. Натхнення усім вам, вагомих творчих здобутків, глядацької прихильності та яскравих перемог у найпрестижніших мистецьких конкурсах і проектах!

 

Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної
частини театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація