Вітаємо з творчим ювілеєм!

У ці квітучі весняні дні колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка щиросердно вітає з ювілеєм творчої діяльності провідного майстра сцени, талановитого актора – заслуженого артиста України Олександра Куковєрова!
27 квітня виповнюється 20 років відтоді, як щедро обдарований, яскраво-емоційний молодий актор почав працювати у складі нашого театру. Після закінчення у 1987 році Дніпропетровського театрального училища О.Куковєров деякий час грав у Молодіжному театрі, а з 1996 року увійшов до творчого складу шевченківців.
За час роботи в нашому театрі Олександр Куковєров зіграв цілу низку різнопланових характерних ролей. Його універсальність дозволяє успішно створювати різноманітні образи як комедійних, так і драматично-трагічних героїв. Серед його сценічних робіт слід відзначити такі ролі, як Деметрій («Сон літньої ночі» В. Шекспіра), Альберто де Стефано («Людина і джентльмен» Е. де Філіппо), Тузенбах («Три сестри» А. Чехова), Манілов («Мертві душі» М. Булгакова за М. Гоголем), Кароль – «Ідентифікація танго» за С. Мрожеком), Мольєр («Мольєр» М. Булгакова), Дон Жуан («Камінний господар» Лесі Українки), Джек Чесней («Тітка Чарлея» В. Полякова за Бр. Томасом), Петя Миловзоров («Без вини винуваті» О. Островського), Лукаш («Лісова пісня» Лесі Українки), Гриць («У неділю рано зілля копала» за О. Кобилянською), Кайдаш («Кайдашева сім’я» І. Нечуя-Левицького), Шельменко («Насильно милим не будеш!» за Г. Квіткою-Основ’яненком), Роберт («Французька вечеря» М. Камолетті), Граф Альмавіва («Безумний день, або Весілля Фігаро» П.-О. Бомарше), Джон Сміт («Тато в павутинні» Р. Куні), Містер Уебб («Наше містечко» Т. Уайлдера), Князь («Комедія помилок» В. Шекспіра), Генрі Перкінс («Смішні гроші» Р. Куні), Лопух («Циганка Аза» М. Старицького), Кум Панас («Ніч перед Різдвом» за М. Гоголем) та багато інших.
Його акторську палітру доповнює участь у знакових для шевченківців спектаклях за творами українських класиків, зокрема, «Чернігівка» за М. Костомаровим, «Енеїда» І. Котляревського, «Майська ніч» за М. Гоголем, «Паливода» І. Карпенка-Карого, «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського, «Сорочинський ярмарок» за М. Гоголем, «Наталка Полтавка» І. Котляревського, «Мати-наймичка» за Т. Шевченком, «Дамських справ майстер» за М. Старицьким, «Сватання на Гончарівці» Г. Квітки-Основ’яненка, «Сліпий» за Т. Шевченком та інш.
Чудові пластичні і вокальні дані артиста блискуче проявляються у різнопланових акторських роботах. Його манері гри, що здобула прихильність численних глядачів, притаманні емоційна виразність і тонкий психологічний малюнок, майстерне досягнення достовірності при створенні яскравих сценічних образів.
20 років на головній сцені області – це визнання, нагороди і почесне звання Заслуженого артиста України. Це пошана колег і любов глядачів, які приходять до театру «на свого улюбленого актора».
Вітаючи Олександра Олександровича з творчим ювілеєм, щиро зичимо невичерпної енергії і здоров’я, цікавих ролей і нових мистецьких здобутків, чуйного і вдячного глядача на довгі роки натхненної роботи на чернігівській сцені.
Колектив театру
Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація