Вітаємо з ювілеєм Котловську Аллу Петрівну!

Колектив Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка сердечно вітає із 70-річіним ювілеєм Котловську Аллу Петрівну, яка майже два десятки років пропрацювала в театрі на керівних посадах.

Алла Петрівна народилася 15 червня 1947 року в місті Устилуг Волинської області. Після закінчення у 1965 році Чернігівської середньої школи № 19 навчалася у Київському інженерно-будівельному інституті за спеціальністю «міське будівництво». Упродовж низки років працювала в різних установах і організаціях за місцем проходження служби чоловіка, а в грудні 1998 року прийнята на посаду заступника директора Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка. У 2002 і 2003 роках тимчасово виконувала обов’язки директора театру, а з грудня 2003 по лютий 2017 року обіймала посаду заступника генерального директора з реклами, гастрольної діяльності і організації глядача, нині – помічник генерального директора театру.

Згідно з посадовими обов’язками заступника генерального директора А.П.Котловська проводила різнопланову координаційну роботу щодо організації виробничого процесу по наданню платних послуг населенню, прокату репертуарних театрально-видовищних заходів, рекламної інформації населення про їх проведення та організації гастрольної діяльності театру. Упродовж багатьох років роботи в театрі Алла Петрівна брала активну участь у підготовці репертуарних планів на наступні місяці театрального сезону, забезпеченні належних умов перебування та діяльності гастролюючи колективів. Як посадовець, якому були підпорядковані адміністративні та обслуговуючі служби театру, здійснювала контроль за роботою квиткових кас, адміністраторів театру та художників-рекламістів, роботою технічних служб по створенню комфортних умов для глядачів та забезпеченню безпечного перебування глядачів у приміщеннях театру.

За високопрофесійне виконання своїх службових обов’язків Котловська А.П. неодноразово нагороджувалася Почесними грамотами та Подяками місцевих органів влади, Департаменту культури і керівництва театру.

Вітаючи шановну Аллу Петрівну з ювілеєм, щиро зичимо міцного здоров’я, сил і наснаги на довгі роки, особистого щастя і добробуту в родині!

Колектив театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація