Вітаємо з ювілеєм Козунову Ольгу Олександрівну!

Колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка щиро вітає в цей день колишню артистку театру Козунову Ольгу Олександрівну з нагоди 70-річного ювілею.

Козунова О.О. народилася 5 серпня 1950 року. Після навчання в школі вступила на акторський факультет Київського державного інституту мистецтв ім. І.Карпенка-Карого, який закінчила у 1971 році. З 1974 по березень 2020 року працювала на посаді артистки драми у Чернігівському облмуздрамтеатрі ім. Т.Г.Шевченка.

Поміж багатьох ролей, зіграних Ольгою Козуновою на чернігівській сцені, глядачам запам’яталися такі, як Ніна Сагайдак в однойменній драмі В.Бойка, в оперетах Королева – «Три мушкетери» М.Дунаєвського, Сона – «Витівки Хануми» А.Цагарелі та Стасі – «Сільва» І.Кальмана, а також П’єретта – «Вісім люблячих жінок» Р.Тома, Даша – «Весілля з генералом» за творами А.Чехова, Венера – «Енеїда» І.Котляревського, Галя – «Циганка Аза» М.Старицького, Самохвалова – «Східна трибуна» О.Галіна, Ровенська – «Яма» за О.Купріним, Іваниха – «Виходили бабки заміж» Ф.Булякова, Жінка Дончука – «У неділю рано зілля копала» за О.Кобилянською, Кручиніна – «Без вини винуваті» О.Островського. У діючому репертуарі останніх років Ольга Козунова виконувала різноманітні ролі, зокрема, Кума – «За двома зайцями» і Гарбузиха – «Циганка Аза» М.Старицького, Довбишка – «Кайдашева сім’я» І.Нечуя-Левицького, Хазяйка і Сусідка – «Назар Стодоля» Т.Шевченка, Бабуся – «Балада про Крути» А.Покришеня та інші.

Актриса створила цілу низку цікавих і колоритних образів у дитячих виставах: Альонушка – «Червоненька квіточка» І.Карнаухової, Кішка – «Кішка, яка гуляла сама по собі» за Р.Кіплінгом, Лисиця – «Веселий маскарад» С.Когана і В.Орлова, Мальвіна і Лиса Аліса – «Пригоди Буратіно» за О.Толстим, Фея – «Золушка» і Мати – «Червона шапочка» Є.Шварца, Ворона – «Снігова королева» за казкою Г.-К.Андерсена, Гном – «Білосніжка та семеро гномів» О.Табакова і Л.Устинова, Королеви – «Принцеси» Є.Журавкіна, Мачуха – «Зимова казка» М.Шуринової.

За сумлінну багаторічну працю в театрі актриса Ольга Козунова неодноразово нагороджувалась Почесними грамотами керівництва області і театру, республіканськими та обласними грошовими преміями.

Вітаючи шановну Ольгу Олександрівну з ювілеєм, сердечно бажаємо їй особистого щастя і благополуччя, бадьорості і міцного здоров’я на довгі роки.

Колектив театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація