Вітаємо з ювілеєм Козунову Ольгу Олександрівну!

Колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка щиро вітає в цей день колишню артистку театру Козунову Ольгу Олександрівну з нагоди 70-річного ювілею.

Козунова О.О. народилася 5 серпня 1950 року. Після навчання в школі вступила на акторський факультет Київського державного інституту мистецтв ім. І.Карпенка-Карого, який закінчила у 1971 році. З 1974 по березень 2020 року працювала на посаді артистки драми у Чернігівському облмуздрамтеатрі ім. Т.Г.Шевченка.

Поміж багатьох ролей, зіграних Ольгою Козуновою на чернігівській сцені, глядачам запам’яталися такі, як Ніна Сагайдак в однойменній драмі В.Бойка, в оперетах Королева – «Три мушкетери» М.Дунаєвського, Сона – «Витівки Хануми» А.Цагарелі та Стасі – «Сільва» І.Кальмана, а також П’єретта – «Вісім люблячих жінок» Р.Тома, Даша – «Весілля з генералом» за творами А.Чехова, Венера – «Енеїда» І.Котляревського, Галя – «Циганка Аза» М.Старицького, Самохвалова – «Східна трибуна» О.Галіна, Ровенська – «Яма» за О.Купріним, Іваниха – «Виходили бабки заміж» Ф.Булякова, Жінка Дончука – «У неділю рано зілля копала» за О.Кобилянською, Кручиніна – «Без вини винуваті» О.Островського. У діючому репертуарі останніх років Ольга Козунова виконувала різноманітні ролі, зокрема, Кума – «За двома зайцями» і Гарбузиха – «Циганка Аза» М.Старицького, Довбишка – «Кайдашева сім’я» І.Нечуя-Левицького, Хазяйка і Сусідка – «Назар Стодоля» Т.Шевченка, Бабуся – «Балада про Крути» А.Покришеня та інші.

Актриса створила цілу низку цікавих і колоритних образів у дитячих виставах: Альонушка – «Червоненька квіточка» І.Карнаухової, Кішка – «Кішка, яка гуляла сама по собі» за Р.Кіплінгом, Лисиця – «Веселий маскарад» С.Когана і В.Орлова, Мальвіна і Лиса Аліса – «Пригоди Буратіно» за О.Толстим, Фея – «Золушка» і Мати – «Червона шапочка» Є.Шварца, Ворона – «Снігова королева» за казкою Г.-К.Андерсена, Гном – «Білосніжка та семеро гномів» О.Табакова і Л.Устинова, Королеви – «Принцеси» Є.Журавкіна, Мачуха – «Зимова казка» М.Шуринової.

За сумлінну багаторічну працю в театрі актриса Ольга Козунова неодноразово нагороджувалась Почесними грамотами керівництва області і театру, республіканськими та обласними грошовими преміями.

Вітаючи шановну Ольгу Олександрівну з ювілеєм, сердечно бажаємо їй особистого щастя і благополуччя, бадьорості і міцного здоров’я на довгі роки.

Колектив театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація