Вітаємо з ювілеєм Наталію Гнатенко!

2016 рік, ювілейний для Чернігівського академічного муздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка, видався щедрим і на цілу низку ювілейних дат, які відзначають цьогоріч працівники театру. От і у вересні шевченківці сердечно вітають з 50-річним ювілеєм свою колегу – артистку драми вищої категорії Наталію Петрівну Гнатенко!
Наталія Гнатенко народилася 17 вересня 1966 року у місті Могилів-Подільський, що на Вінниччині. Після закінчення у 1990 році Київського державного інституту культури ім. О.Корнійчука грала у Чернігівському облмуздрамтеатрі ім. ім. Т.Г.Шевченка, Сумському театрі драми та музичної комедії ім. М.Щукіна, Київському драмтеатрі «Атріум». У 2000 року працювала режисером у кіноконцертному комплексі м. Славутич, а з 2001 року працює артисткою у складі трупи Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка.
За час роботи в театрі артистка Наталія Гнатенко створила цілу галерею яскравих сценічних образів у різножанрових виставах: Міла Кленишева («Не тільки про любов» О.Галіна, Лукія («Мати-наймичка» за Т.Шевченком), Вікторія («Нічні розваги з молодим Козерогом» О.Галіна), Мадлена Бежар («Мольєр» М.Булгакова), Людина («Дуже старий сеньйор з великими крилами» А.Курейчика) та інші. Багато різнопланових ролей грає актриса у виставах нині діючого репертуару: Молода Мавра («У неділю рано зілля копала» за О.Кобилянською), Химка «За двома зайцями» за М.Старицьким), Килина («Лісова пісня» Л.Українки), Стеха, Перша дівчина, Ангел «Назар Стодоля» Т.Шевченка), Маргарита («Нельська вежа» О.Дюма), Душа Відьми («Відьма» за творами Т.Шевченка), Ведуча («Кайдашева сім’я» І.Нечуя-Левицького та опера «Катерина» М.Аркаса за поемою Т.Шевченка), Горпина («Майська ніч» за М.Гоголем).
Чимало цікавих сценічних образів створила артистка у виставах для дітей, зокрема, Герда («Снігова королева» Є.Шварца), Гном («Білосніжка та семеро гномів» О.Табакова і Л.Устинова), Паша (Зимова казка» М.Шуринової), Русалонька («Сестра моя Русалонька» Л.Розумовської), Снігова королева («Новорічна країна казок»), Гном-помічник та Бука («Бука» М.Супоніна) та інші.
Колоритна і виразна, завжди правдива на сцені, актриса Наталія Гнатенко у будь-якій виставі привертає до себе увагу своєю щирістю виконання ролей.
Вітаючи шановну Наталію Петрівну з ювілеєм, колектив Чернігівського облмуздрамтеатру щиро бажає творчого натхнення і наснаги, щастя і добробуту в особистому житті, нових цікавих робіт і яскравих ролей на чернігівській сцені!
Колектив театру
Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація