Вітаємо з ювілеєм Валентина Коріня!

Щиросердно вітає колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка артиста-вокаліста вищої категорії Валентина Коріня з нагоди 60-річчя від дня народження.

Вітаємо з ювілеєм Валентина Коріня!

Валентин Корінь народився 18 серпня 1961 року в с.Мньов на Чернігівщині. Після закінчення школи навчався у Ніжинському культпросвітучилищі, працював художнім керівником у Мньовському будинку культури. Після служби в армії вступив на вокальне відділення Молдавської державної консерваторії у Кишиневі.

Після закінчення у 1990 році Молдавської державної консерваторії за фахом оперний та концертний співак В.Корінь прийшов працювати у Чернігівський драмтеатр, де розкрився його артистичний талант. За роки роботи в театрі його репертуар збагатився різноманітними сценічними образами – від Тимоша у «Жіночих пристрастях» за творами І.Нечуя-Левицького до Максима Кукси у комедії «Пошились у дурні» за М.Кропивницьким. Про широкий творчий діапазон артиста свідчать такі різнопланові ролі у різножанрових виставах, як Кобзар – «Чернігівка» за М.Костомаровим, Димба – «Весілля з генералом» за творами А.Чехова, Селіх-ага – «Запорожець за Дунаєм» С.Гулака-Артемовського, Виборний – «Наталка Полтавка» І.Котляревського, Калошин – «Історія з метранпажем» О.Вампілова, Дудукін – «Без вини винуваті» О.Островського, Іван Никифорович – «Миргород» за М.Гоголем, Чубуков – «Одружуйтесь, і ну вас к бісу!» за А.Чеховим, Дончук – «У неділю рано зілля копала» за О.Кобилянською, Дядько Лев – «Лісова пісня» Лесі Українки, Скорик – «Сватання на Гончарівці» Г.Квітки-Основ’яненка, Священик – «Кайдашева сім’я» І.Нечуя-Левицького, Шпак – «Шельменко-деншик» М.Ножкіна за твором Г.Квітки-Основ’яненка, Доктор Ломбарді – «Слуга двох панів» К.Гольдоні, Пелайо – «Дуже старий сеньйор з великими крилами» А.Курейчика, Гуска – «Страсті за Гускою» М.Куліша, Кобзар – дума-опера «Сліпий» за Т.Шевченком, Джо Стоддард – «Наше містечко» Т.Уайлдера, Кобзар – «Назар Стодоля» Т.Шевченка, Батько – опера М.Аркаса «Катерина» за Т.Шевченком, Базіліо – «Безумний день, або Весілля Фігаро» П.-О.Бомарше, Ландрі – «Нельська вежа» О.Дюма, Глейтюк – «Циганка Аза» М.Старицького, Купцець – «Комедія помилок» В.Шекспіра, Запорожець і Голова – «Ніч перед Різдвом» за М.Гоголем, Голова – «Майська ніч» М.Старицького за М.Гоголем, Капкан – «Балада про Крути» А.Покришеня, Макогоненко – опера «Наталка Полтавка» М.Лисенка за п’єсою І.Котляревського та інші.

Багато цікавих сценічних образів створено актором у виставах для дітей, зокрема, Кактус – Султан – «Чарівна лампа Аладдіна» С.Лихого, Ведмідь – «Зимова казка» М.Шуринової, Лісник – «Червона шапочка» Є.Шварца, Королі та Професори – «Принцеси» Є.Журавкіна та інші. Його виступи на чернігівській сцені користуються незмінним успіхом як у суто драматичних ролях і вокальних партіях, так і в концертних програмах театру.

Вітаючи шановного Валентина Петровича із 60-річчям від дня народження, щиро бажаємо йому міцного здоров’я, енергії і наснаги на довгі роки, творчих успіхів і натхнення у самовідданому служінні театральному мистецтву.

Колектив театру

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація