Вшановуємо пам'ять Ганни Пащенко

Сьогодні колектив Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка, усі знавці та любителі театрального мистецтва Чернігівщини вшановують світлу пам’ять народної артистки України Ганни Пащенко у зв’язку з 80-річним ювілеєм від дня народження.

Народилась Ганна Семенівна Пащенко 7 жовтня 1939 року в с. Краснопілля на Кіровоградщині. Після закінчення у 1959 році театральної студії при Київському українському драматичному театрі ім. Івана Франка працювала у Волинському музично-драматичному театрі (1959–1965), Рівненському музично-драматичному театрі (1965–1971), Ніжинському українському драматичному театрі ім. М.М.Коцюбинського (1972–1993), Чернігівському обласному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка (1994–1998). За великі творчі досягнення і високу професійну майстерність у 1993 році Г.С.Пащенко була удостоєна почесного звання Народної артистки України.

У 1998 році пішла з життя талановита актриса Ганна Пащенко, яка за час служіння на українській сцені зіграла понад 200 ролей і створила цілу низку неповторних жіночих образів у різножанрових виставах театрального репертуару.

Колектив шевченківців завжди шануватиме пам’ять яскравої, самобутньої актриси Ганни Пащенко, яка все своє життя віддала служінню високому мистецтву Театру!

Колектив Чернігівського обласного
академічного українського музично-
драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація