Вшановуємо пам'ять Ганни Пащенко

Сьогодні колектив Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка, усі знавці та любителі театрального мистецтва Чернігівщини вшановують світлу пам’ять народної артистки України Ганни Пащенко у зв’язку з 80-річним ювілеєм від дня народження.

Народилась Ганна Семенівна Пащенко 7 жовтня 1939 року в с. Краснопілля на Кіровоградщині. Після закінчення у 1959 році театральної студії при Київському українському драматичному театрі ім. Івана Франка працювала у Волинському музично-драматичному театрі (1959–1965), Рівненському музично-драматичному театрі (1965–1971), Ніжинському українському драматичному театрі ім. М.М.Коцюбинського (1972–1993), Чернігівському обласному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка (1994–1998). За великі творчі досягнення і високу професійну майстерність у 1993 році Г.С.Пащенко була удостоєна почесного звання Народної артистки України.

У 1998 році пішла з життя талановита актриса Ганна Пащенко, яка за час служіння на українській сцені зіграла понад 200 ролей і створила цілу низку неповторних жіночих образів у різножанрових виставах театрального репертуару.

Колектив шевченківців завжди шануватиме пам’ять яскравої, самобутньої актриси Ганни Пащенко, яка все своє життя віддала служінню високому мистецтву Театру!

Колектив Чернігівського обласного
академічного українського музично-
драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація