Вшановуємо пам’ять народного артиста України Анатолія Гурського

8 липня 2018 року пішов з життя народний артист України Анатолій Гурський, який останні 20 років грав на сцені Житомирського академічного обласного музично-драматичного театру ім. І.Кочерги, а в 1960-1971 роках працював у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка.

Гурський Анатолій Іванович народився 27 липня 1936 року в с. Великі Осняки Ріпкинського району на Чернігівщині. Після закінчення у 1960 році Київського інституту театрального мистецтва прийшов до Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка. За час роботи в театрі він зіграв низку яскравих ролей у різножанрових виставах. Чернігівським глядачам запам’яталися такі його роботи, як Гриць («У неділю рано зілля копала» за О.Кобилянською), Борис («Доки сонце зійде, роса очі виїсть » М.Старицького), Василь («Циганка Аза» М.Старицького), Гірей («Маруся Богуславка» М.Старицького), Михайло Гурман («Украдене щастя» за І.Франком), Фердінанд («Підступність і кохання» Ф.Шиллера), Лестер («Дженні Герхардт» Т.Драйзера), Паратов («Безприданниця» О.Островського), Феб («Собор Паризької богоматері» В.Гюго), Карл Моор («Розбійники» Ф.Шиллера), Гнат («Безталанна» І.Карпанка-Карого), Наливайко («Наливайко» за І.Ле), Фабіано Фабіані («Марія Тюдор» В.Гюго), Теодоро «Собака на сіні» Лопе де Вега) та інші.

Колектив театру висловлює співчуття рідним і близьким Анатолія Івановича у зв’язку з трагічною втратою.

Світла пам’ять про талановитого актора, народного артиста України Анатолія Гурського залишиться у серцях вдячних шанувальників театрального мистецтва.

Колектив театру

Коментарі

Коментарів немає...

Хочете залишити коментар? Авторизуйтесь!
Придбати квиток

Авторизація